Mossoj

Je Mossoj mosoj?

Byl jsem napaden,že se vydávám za mosoje a byl jsem označován za toho,kdo tvrdí,že mossoj=mosoj. Pokud si každý přečte veškeré příspěvky na tomto webu, zjistí, že mossoj=mosoj započal sám pan mosoj otázkou jsem to já a paní annas, která mu to dokonce napsala.
Já jsem nikdy netvrdil,že jsem mosoj. V anketní otázce jsem vyjádřil pouze svůj názor,ne veřejné přiznání.
Že má potřebu pan mosoj Mossoje žalovat,jsem u jeho otázky odpověděl takto:
.............­.............­.............­..
Dobrý den mosoji,
nikde zdůrazňuji,že nikde jsem veřejně neprohlásil,že jste Mossoj. Ve vaší anketní otázce jsem pouze vyjádřil svůj názor,jestli jste mossoj nebo nejste.
Tak jak píše paní annas, že mosoj=mossoj jsem nikde neuvedl.
Já jsem se po dlouhé době pozorování tohoto webu zaregistroval pod svým jménem,tedy pod zkratkou jména a příjmení toť vše.
Že já jsem vy a vy jste já je pouze vaše dedukce a započal jste ji jen a pouze vy vaší anketní otázkou (jsem mossoj?). Je zajímavé,že nejdřív jste mossoje chválil, jak hezky odpovídá a najednou chcete žalovat.
Jenže jak zjišťuji, nenapadáte jen ostatní,což se mi vůbec nelíbí,ale i mou osobu a navíc i sebe.
Již z prvotního pozorování jsem si všiml,že to děláte velmi rád. Ale je to vaše věc.
Na váš dotaz zde veřejně prohlašuji,že já Mossoj nejsem mosoj a zároveň konstatuji,že mosoj=mossoj jste uvedl vy s paní annas.
Mějte se tu hezky, Mossoj zde končí,jelikož se nehodlá dohadovat o své jméno. Vy pane mosoji si kažte své rady,já vás k životu nepotřebuji.
Sbohem.
.............­.............­.............­.........
Takže si vyberte kdo má pravdu a podle toho se zařiďte vy ostatní,kteří se řídíte mosojem a velmi mu věříte.
Administrátory tímto žádám,aby smazali můj profil,protože nehodlám být na stránce,kde jsem napadán za to,co jsem nikdy neřekl.
Chudáci,kteří zde zůstanou a budou panem mosojem napadáni,jak je jeho zvykem.
Sbohem.
Amos Sojka, Praha

Nejlepší odpověď
annas

Jen uvedu na pravou míru.
Pane Mossoji, toto nedorozumění jste si zavinil sám tím, že jste v jedné anketní otázce odpověděl, že jste Mosoj. Měl jste svou odpověď zařadit do jiné kolonky, i když tvrdíte, že jde o názor.. S Vámi souhlasili 4 jedinci, kteří Vašemu zařazení do ankety uvěřili. Ty necitujete.

Já sama jsem v anketě uvedla, že nevěřím, že jste stejná osoba jako Mosoj.

Na otázku Mosoje jsem reagovala, že z ankety vyplývá, že Mosoj = Mossoj. Takže jsem jen opakovala to, co jste sám napsal a čemu věřili další, nikoliv já. Dokonce se někdo reagoval. Způsobilo to Vaše nepřesné vyjádření. Domnívám se. že v tomto směru se s identitou nežertuje.

Sám Mosoj uvádí, že v tomto odkazu se spojujete s jeho osobou:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazalovat-mossoj#discussion

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/zdravim-sveho-inetoveho-skorojmenovce-co-myslite-jsem-to-ja-nebo-ne – této odpovědi jste si nevšiml – zajímavé.

Další odpovědi
hanulka11

Pravdu víte jen vy dva ,takže my těžko rozsoudíme kdo je nebo není ten či onen.
Pokud máte pocit, že jste byl poškozen ,nic Vám nebrání odejít.
Jen si protiřečíte s tím,že jste uvedl,že tu jste od února jako mossoj ale v profilu jste přihlášen 11/2010. Ale mosoj je tu od února 2010. Tak jak je to tedy?Nějak se to zamotalo.

mosoj

  1. V okamžiku kdy jste se tady objevil nebyl žádný problém a už vůbec ne v podobnosti nicku. Dokonce jsem vás slušně přivítal.
  2. Problém vyvstal až v okamžiku kdy jste se v anketě ztotožnil s nickem mosoj. V tomto okamžiku jste zde pro většinu uživatelů vytvořil rovnítko Mossoj = mosoj. A to se mně již přestalo líbit. Přeci nemůžete inkognito hlásat nějaké názory a zároveň vyvolávat dojem že to je názor někoho jiného.

Zářným příkladem že to tak začínalo fungovat je reakce paní „aramah“. Další vaše příspěvky podezření o stejné identitě těchto dvou nicků jenom prohloubily ( ta přítomnost od února) ať už to byla náhoda nebo ne. Osobně si myslím, že těch náhod bylo nějak moc, ale to je bezvýznamné. Podstatné je vytvoření asociace Mossoj = mosoj !
V tomto okamžiku jsem požádal redakci o řešení. Jestli to řešila nevím, ale pokud zde zrušíte nick Mossoj považuji věc za vyřízenou. Také vás nebude nikdo ztotožňovat s mými urážlivými výroky. Takže prosím, svůj slib dodržte.

3. Přiznávám, že moje odpovědi jsou někdy břitké, zejména u některých technických bludů a nesmyslů, ale nemyslím si že urážející.
Bohužel někteří jedinci, kteří takovéto bludy zde zveřejňují, jsou uraženi jinou odpovědí která se diametrálně od jejich odpovědi liší. Přitom mají možnost jít do diskuse a svůj názor obhájit. To se zde ale neděje. Takže takto budu odpovídat i nadále pokud zde budu přítomen.