Avatar uživatele
mosoj

Zažalovat Mossoj ?

Mossoj se veřejně přihlásil-a k mé osobě a ztotožňuje se se mnou.
Pokud zde nezveřejní omluvu a vysvětlení proč to dělá hodlám podat žalobu na ochranu osobnosti.

Doplňuji:
Obraťte se na provozovatele serveru, se kterým můžete dohodnout další mimosoudní kroky. Primárním zájmem provozovatele totiž není, aby se uživatele soudili.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, mojitek, aramah, rynek878 před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

uděláte jenom dobře,naprosto s Vámi souhlasím

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Nebude lepší se zkusit domluvit (to už jste ale asi udělal, že?) nebo požádat admina o smazání účtu? :) bude to jednodušší a levnější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Já jsem pro, aby se Mossojovi smazal účet, respektive, aby mu admini povolili vyměnit si jméno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Nemohl byste říct " o co jde? ".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Omlouvám se,měla jsem za to ,že mosoj a Mossoj je tatáž osoba.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Mosojí, obraťte se na admin. Jedině s nimi se to dá vyřešit … Možná vás chce někdo provokovat … Teď si uvědomuji, že do něčí anketní otázky napsal, že Mossoj = Mosoj. To je ale nefér.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ano zde se zcela jasně přihlásil k mé osobě.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdravim-sveho-inetoveho-skorojmenovce-co-myslite-jsem-to-ja-nebo-ne.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mossoj

Dobrý den mosoji,
nikde zdůrazňuji,že nikde jsem veřejně neprohlásil,že jste Mossoj. Ve vaší anketní otázce jsem pouze vyjádřil svůj názor,jestli jste mossoj nebo nejste.
Tak jak píše paní annas, že mosoj=mossoj jsem nikde neuvedl.
Já jsem se po dlouhé době pozorování tohoto webu zaregistroval pod svým jménem,tedy pod zkratkou jména a příjmení toť vše.
Že já jsem vy a vy jste já je pouze vaše dedukce a započal jste ji jen a pouze vy vaší anketní otázkou (jsem mossoj?). Je zajímavé,že nejdřív jste mossoje chválil, jak hezky odpovídá a najednou chcete žalovat.
Jenže jak zjišťuji, nenapadáte jen ostatní,což se mi vůbec nelíbí,ale i mou osobu a navíc i sebe.
Již z prvotního pozorování jsem si všiml,že to děláte velmi rád. Ale je to vaše věc.
Na váš dotaz zde veřejně prohlašuji,že já Mossoj nejsem mosoj a zároveň konstatuji,že mosoj=mossoj jste uvedl vy s paní annas.
Mějte se tu hezky, Mossoj zde končí,jelikož se nehodlá dohadovat o své jméno. Vy pane mosoji si kažte své rady,já vás k životu nepotřebuji.
Sbohem.

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Je to nějaký provokatér a ke všemu je to někdo, kdo je tu i pod jiným avatarem. Někde napsal, že je tu již od února a že všechno ví a všemu rozumí.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Kropítko já jsen zde také od února, takže pokud říká, že on je já tak nic jiného nemůže napsat.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Další zametání stop.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Kropítko kde napsal Mossoj že je tady od února, Já to nemohu najít a přitom to tady bylo. Mám takový dojem, že odpověsi Mossoje jaksi zmizely. Nebo se mýlím.

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek