mosoj

Zažalovat Mossoj ?

Mossoj se veřejně přihlásil-a k mé osobě a ztotožňuje se se mnou.
Pokud zde nezveřejní omluvu a vysvětlení proč to dělá hodlám podat žalobu na ochranu osobnosti.

Doplňuji:
Obraťte se na provozovatele serveru, se kterým můžete dohodnout další mimosoudní kroky. Primárním zájmem provozovatele totiž není, aby se uživatele soudili.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
rynek878

uděláte jenom dobře,naprosto s Vámi souhlasím

Další odpovědi
Terryle

Nebude lepší se zkusit domluvit (to už jste ale asi udělal, že?) nebo požádat admina o smazání účtu? :) bude to jednodušší a levnější.

kropitko

Já jsem pro, aby se Mossojovi smazal účet, respektive, aby mu admini povolili vyměnit si jméno.

rybíz

Nemohl byste říct " o co jde? ".

aramah

Omlouvám se,měla jsem za to ,že mosoj a Mossoj je tatáž osoba.....

annas

Mosojí, obraťte se na admin. Jedině s nimi se to dá vyřešit … Možná vás chce někdo provokovat … Teď si uvědomuji, že do něčí anketní otázky napsal, že Mossoj = Mosoj. To je ale nefér.

mosoj

Ano zde se zcela jasně přihlásil k mé osobě.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdravim-sveho-inetoveho-skorojmenovce-co-myslite-jsem-to-ja-nebo-ne.

Mossoj

Dobrý den mosoji,
nikde zdůrazňuji,že nikde jsem veřejně neprohlásil,že jste Mossoj. Ve vaší anketní otázce jsem pouze vyjádřil svůj názor,jestli jste mossoj nebo nejste.
Tak jak píše paní annas, že mosoj=mossoj jsem nikde neuvedl.
Já jsem se po dlouhé době pozorování tohoto webu zaregistroval pod svým jménem,tedy pod zkratkou jména a příjmení toť vše.
Že já jsem vy a vy jste já je pouze vaše dedukce a započal jste ji jen a pouze vy vaší anketní otázkou (jsem mossoj?). Je zajímavé,že nejdřív jste mossoje chválil, jak hezky odpovídá a najednou chcete žalovat.
Jenže jak zjišťuji, nenapadáte jen ostatní,což se mi vůbec nelíbí,ale i mou osobu a navíc i sebe.
Již z prvotního pozorování jsem si všiml,že to děláte velmi rád. Ale je to vaše věc.
Na váš dotaz zde veřejně prohlašuji,že já Mossoj nejsem mosoj a zároveň konstatuji,že mosoj=mossoj jste uvedl vy s paní annas.
Mějte se tu hezky, Mossoj zde končí,jelikož se nehodlá dohadovat o své jméno. Vy pane mosoji si kažte své rady,já vás k životu nepotřebuji.
Sbohem.

kropitko

Je to nějaký provokatér a ke všemu je to někdo, kdo je tu i pod jiným avatarem. Někde napsal, že je tu již od února a že všechno ví a všemu rozumí.

mosoj

Kropítko já jsen zde také od února, takže pokud říká, že on je já tak nic jiného nemůže napsat.

annas

Další zametání stop.

mosoj

Kropítko kde napsal Mossoj že je tady od února, Já to nemohu najít a přitom to tady bylo. Mám takový dojem, že odpověsi Mossoje jaksi zmizely. Nebo se mýlím.