Postmaster

Je milovat psychopaty normální?

Psychopaty, tedy ty, co trpí disociální poruchou osobnosti, najdete odnepaměti v každé civilizaci. Je jich tak třicet procent a je vysoce pravděpodobné, že mezi ně patří někdo, kdo je vám blízký, slovo psychopat je složeno z psycho (psychologie) a pat (patologie) v překladu to znamená člověk který je bezcitný, a tak je psychicky mrtvý je to jenom robot který je chybně při výrobě naprogramovaný a nejde v servisu bohužel už opravit. Psychopaty rozdělujeme jako ve škole podle známkování ti, co mají jedničku zde pracují jako; politici, podnikatelé, celebrity, milionáři, ředitelé, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, soudci atd. ti co mají pětku jsou umístění v psychiatrické nemocnici nebo ve vězení, mohou z nich být i bezdomvci.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Děkujeme za vysvětlení, ale pořád si myslíš, že t tvoje výplody někoho zajímají? Nejsi tady přece poprvé, už jsi měl několik profilů, tak bys mohl vědět, jak to tady chodí.

Další odpovědi
Lgee

Ne

Není to 30 ale až 4%, pokud by to byla třetina tak to není nic zvláštního.

paul1

Ne

Podle toho známkování patřím asi mezi 1. Ale ten důchod tomu tedy v žádném případě neodpovídá 😁

dubraro

Ano

Bohužel ano. Psychopati jsou velmi zdatní manipulátoři.

Smack

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Postmaster

df
Já jsem psychopat se známkou 3 tedy obyčejný průměr

Dochy

Můj názor je, že Tvé vysvětlení pojmu psychopat je úplně mimo. Co se statistiky týče tak mám také jisté pochybnosti.

df

A ty jsi taky psychopat? Nebo jen ti druzí?

Postmaster

Lgee
Nedal jste odkaz na statistiku, protože žádná taková statistika není, jde pouze o subjektivní odhady, já vycházím z praxe a v mojí statistice jsou i lehké případy psychopatů co jsou neškodní okolí.

Postmaster

Drap
že t tvoje výplody
Nauč se psát bez překlepů a potom kritizuj