maschin

Proč nejsem pro holky dost zajímavý?

Co musím dělat, abych se stal pro holky zajímavý? A proč nejsem zajímavý? To se musím stát mistrem světa v nějakém sportu nebo vyhrát superstar, abych se jim líbil? Proč jim nejsem dost dobrý? Neměly by mě brát takového, jaký jsem?

Nejlepší odpověď
klumprt

Je prokázáno, že se rozmnožují i zcela nezajímaví lidé. Neztrácej naději.

Další odpovědi
Lamalam

My tě přece neznáme, jak ti můžeme odpovědět?

marci1

Neboj, holky nejdříve chtějí ty „machry“ a až dostanou trochu více „rozumu“ začnou chodit s těmi „normálními.“ Trpělivost přináší růže. 🙂

jpau

http://ecx.images-amazon.com/ima­ges/I/51jDOktmTQL­.jpg

gumiczud

Proč chceš být dost zajímavý pro holky? Až se ti nějaká jedna opravdu zalíbí tak ji snes modré z nebe.

gecco

Máš špatné postavení priorit…
😉
Polož si otázku jinak – proč jsou ty holky tak nevnímavé, že nechápou mé kvality???
___
A hned se ti bude lépe spát…
😉
Neboj, ony si časem všimnou…
😉

Šidlo

toto si zapamätajte, ušetríte si trápenie:

iba psychopati, šmejdi, vymývači mozgov športovci a modelky sú v čr a sr všeobecne obľúbení

všímajte si, ani umelci, dokonca ani superstaristi nikdy nie sú milovaní viac ľudmi než cca 20% publika…a minimálne na jedného fanúšika pripadá jeden hater
také nenávistné diskusie o slávnych ľudoch ani američania nepíšu…a oni majú na internete vlastne neobmedzenú slobodu prejavu
a teraz si predstavte, že tie holky tiež zvyčajne bažia po športovcovi alebo šmejdovi

byť sám sebou, byť rešpektovaný taký, aký ste, na to treba vyspelú a zrelú mentalitu národa aj jednotlivcov v ňom

ReHu

Myslím, se se ptáš špatně.
Ptej se, proč nejsem zajímavý pro ty holky, které zajímají mně.
Každý je něčím zajímavý. Ale každý pro někoho jiného.
Hledej ve sférách, které jsou ti blízké.

postcd

měl bys být bohatý, hezký nebo hezky upravený. usměvavý, středem pozornosti, bystrý, pokorný a empatický. samozřejmě záleží na tom, jaká je tvá cílová skupina

ivzez

Samzřejmě, že jsi zajímavý i pro holky.
Jenom se zatím poohlížíš po těch „nesprávných“.