VanEgg

Je lepší Windows Phone nebo Android?

Ahoj, již nějakou dobu se rozmýšlím nad koupí nového telefonu. Dosud jsem měl telefon s Androidem, ale mnoho lidé mi doporučovalo Windows Phone. Přijde mi, že oba mají něco pro a proti, ale stále nevím jak se rozhodnout.

Odpovědi
Muffz

Neni jednoznacna odpoved, kazdy OS ma neco. Android ma vyrazne sirsi podporu „vseho“, ma vice aplikaci, spoustu moznosti. WP, at chceme, nebo ne, tak je porad jeste v plenkach.
Stabilita systemu zalezi vicemene na uzivateli, kolik si tam narve aplikaci, jestli je umi vypinat, jestli si tam stahuje kraviny nebo ne.
Ja mam patym rokem Android a jelikoz se v tom trochu vyznam a mam ho upraveny, tak jsem nadmiru spokojeny. Moje HTC mi vydrzi tyden vkuse na jedno nabiti, neni zasekany, ikdyz ma jen cca 600mb RAMek k dispozici.
O WP jsem premyslel taky, ale pak jsem si rekl, na co menit neco, co funguje perfektne, kdyz clovek neni uplny blb.

Lamalam

S WP ani s Androidem nemám zkušenosti, mám IOS a ještě jsem nikdy nezažila, že by to vytuhlo, což se u Androidu občas stane.