Avatar uživatele
Stingo

Je Kramný vinen?

Zabil manželku a dceru nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3717 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

NE

Ne, vinen bude, až ho soud pravomocně odsoudí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

ANO

Osobně si už od začátku myslím, že ano. Jak už tu bylo poznamenáno, nepřísluší nám to soudit, ale pokud to udělal, šlo to udělat méně zbabělým způsobem. Navíc zabil dítě – škoda že tu není trest smrti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

ANO

Je to velmi pravděpodobné. Nějaký motiv tam určitě je. Egypťané nemají žádný motiv otrávit nějaké dvě turistky z Prdelákova, zvlášť když se to před tím nikdy nestalo. Otrávit dítě, to teda musí být šmejd vylízanej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
freek_zr

NE

Doplňuji:
Ne, nemohu prostě jako rodič věřit tomu, že by někdo byl schopný takhle zabít svoje dítě! Podle mně buď byla mešuge ta ženská… a nebo chtěl zabít „jen“ svojí ženu a ten jed to dítě vypilo náhodou… :(

Upravil/a: freek_zr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

NE

PČR ho obvinila ze spáchání vraždy manželky a dcery, ale do té doby, než by ho případně soud uznal vinným , se na něj pohlíží jako na nevinného ( případně obviněného ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO

Myslím,že se ptáš jen na náš názor na celý případ.Moje první reakce byla ta,že jsem si řekla,že ano,musel to být on.Pak jsem pochybovala do doby,kdy začal rozdávat jejich osobní věci.Mně se stát tahle tragedie,tak umlátím každého lopatou,jenom kdyby mi na věci,které po nich zbyly sáhnul.Ve skrytu duše doufám,že se pletu.Pozvat je na dovolenou a tam je krutým způsobem zabít,tak to by musel dostat trest nejvyšší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

ANO

Podle mě ano. Si asi myslel že když to spáchá v Egyptě že se mu to bude případně hůř dokazovat a svede to na otravu jídlem.
Už jen za to jak je nesympatický by ho měli zavřít na doživotí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivory

ANO

Celou dobu hraje divadlo. Třeba ty falešné slzy atd. Navíc smutek držel jen chvíli na to, že mu zemřela dcera a manželka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

ANO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

Nevím a je mi to naprosto jedno. Dějí se mnohem horší věci (relativně rychlá smrt je celkem milosrdná). Daleko víc mi vadí, že přestože platíme na daních tolik, nejsou peníze na nezbytnou léčbu skutečně vážně nemocných, zatímco jiní za křišťálově čisté peníze nevisí.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

nechápem, ako môžete niekoho súdiť/odsudzovať bez toho, aby ste poznali fakty.

hurá, postavme hranice a poďme upaľovať!

ľudia, od toho máme inštitúciu, ktorá sa nazýva súd.
to, že ho zatkli, ešte nič neznamená – veď koľkí údajní vrahovia boli prepustení, lebo sa neskôr ukázalo, že vlastne boli nevinní.

nechápem vás.
rozumiem vášmu rozhorčeniu nad smrťou decka a jeho matky, ale kto z vás bol pri tom, kto vie, ako to vlastne bolo?

před 3717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Je hrozné co se stalo, hlavně té malé je mi líto, musel by to být psychopat, aby ji zabil. Pochopím, že by zabil manželku, ale dítě???

B4R já myslím, že by našel 10 lehčích způsobů, než sehnat jed, provést ho do Egypta a tam je otrávit. Navíc v zemi, kde mu hrozí větší trest než u nás.

před 3717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Myslet si můžu co chci, nechte to na policii a důkazech.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Vždyť to píšu Mosoji, vinen bude, až ho pravomocně odsoudí soud.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

No já jsem to také napsal.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Do stupidní ankety se nedá odpovědět, aniž bych měl čisté svědomí.

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

jj zase chybí „jiná možnost“ 🙂

před 3716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek