Avatar uživatele
pascal12

Co dělat,byl jsem falešné obvinen.

kamarád nemá internet a z toho důvodu me požádal o to, abych mu objednal jakýsi razítko od doktorky, jenže firma vyrábějící razítka si to ověřila a zjistila, ze si dr. žádné razítko ne objednala. Ted mi začala volat policie a jsem předvolán před výslech, „Kamoš“ na kterého to bylo objednané vypovedel , ze jsem si to na jeho jmeno objednal já. Jak se to bude řešit? Nebo de to tvrzení proti tvrzení? Samozřejmě ze to hodit na sebe nenecham.diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, briketka10 před 4082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Budou se zjišťovat důkazy. Podle toho co píšeš, tak razítko jsi objednal ty, tak za to neseš odpovědnost. Kdyby ti kamarát řekl, aby jsi skočil z desátého patra, tak by jsi vyskočil ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
motlajs

Objednat razítko a použít razítko je snad rozdíl, ne?
Doplňuji:
ad mosoj)

Nedovolená výroba a držení pečetidla státní pečeti a úředního razítka

Kdo neoprávněně vyrobí, sobě nebo jinému opatří anebo přechovává pečetidlo státní pečeti nebo razítko orgánu veřejné moci s vyobrazením státního znaku nebo razítko, jehož otisk je povinnou součástí veřejných listin, anebo předmět způsobilý plnit jejich funkci, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

Je razítko lékaře „úřední razítko“?

Upravil/a: motlajs

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

http://zakony­.kurzy.cz/40-2009-trestni-zakonik/paragraf-348-az-350/
Doplňuji:
I objednat razítko je trestné!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SpiderRoy

Drap : furt to vaše skákání z oken, vy jste jak moje mamka :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek