Lgee

Je horší psychiatrická léčebna či vězení?

Ve vězení to sice není také růžová pohádka ale alespoň do vas násilným cpat prášky a privazivat k posteli také tam není tak hrozná atmosféra jako v léčebne. Co je dle vas horší?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

psych. léčebna

Na univerzitě zločinu (aneb ve vězení) se aspoň něčemu přiučíte, ale zavřený na práškách v léčebně.. k ničemu.

dudu

psych. léčebna

Nemohu posoudit – nemám zkušenost. Ovšem v době kdy jsem ještě musel pracovat a bylo to zrovna nechutné, jsem si v duchu toužebně představoval jak sedím na lavičce v parku solidního blázince a prutem si do písku kreslím různé obrazce. Nejčastěji kosočtverec…

zjentek

Podud tam maj internet, tak obojí je fajn