Pokročilý

Je facebook bezpečný?

Chtěla bych se zeptat jestli je facebook opravdu bezpečný, nebo jestli není příliš vhodný.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Desatero tipů vedoucích k bezpečnějšímu Facebooku vám může pomocí. Samozřejmě, na 100% vás neochrání. A každý z tipů má jinou důležitost (čím více hvězdiček, tím vhodnější je). Jaký je ale nejzákladnější tip pro bezpečnější používání Facebooku? Popravdě? Nepoužívat ho. Má to ale jeden háček, pokud ho nebudete používat, může se za vás někdo začít vydávat. Takže je možná lepší ho nakonec používat. A vědět, „která bije“
vice zde...http://www.lupa.cz/…

a zde...http://cs-cz.facebook.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Vhodný ... podle toho k čemu či pro koho.
Bezpečný... stupeň ochrany soukromí si na FB lze nastavit. Je to ale o lidech - pro ty, kteří mají tendenci hned o všem dávat vědět celému světu, vohdný ani bezpečný FB příliš není.

Bronzový

Určitě je nebezpečný pro lidi co tam sdělují své pocity,sdílejí své fotografie a píšou vše o své osobě .
Osobně fejsbůk nedoporučuji,už z hlediska ochany soukromí tak i své osoby.
To je můj názor.

Zlatý

Můj názor je, že facebook není bezpečný, ani vhodný. Vhodnější mi připadá třeba Skype. Tam mám opravdu jen příbuzné,nejbližší známé a přátele.

Stříbrný

Všechno je v tom, jak si ho nastavíš.

Facebook je bezpečný asi jako prasklý prezervativ. Osobně ho používám ale doporučuji se zamýšlet nad tím co zveřejním a pokud je pro mě informace citlivá a zneužitelná tak ji tam nedám. Problém je spíše v dnešní době kdy nejsou v bezpečí ani data na osobním PC. Obecně čím méně informací řeknete svému pc tím lépe

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.