Dan-Bohm

Co je bezpečnější? Twitter, nebo Facebook?

Dobrý den, používám Facebook i Twitter, ale chtěl bych vědět, která sociální síť je bezpečnější! Myslím v ochraně soukromý!

Nejlepší odpověď
gecco

Jít si s kámošama pokecat z očí do očí – třeba na jedno (do 18 na limču) – všechny sociální sítě jsou potenciálně vysoce nebezpečné…

Další odpovědi
Zbynas

Bezpečnější v čem?
V zabezpečení osobních dat?
V ochraně soukromí?
V ochraně dětských účtů před pefofilama?
Chce to specifikovat.

anonym

Ani jedna.

a623682@drdr

Jako v jakym smyslu? Co je to za divnou otazku.

marek953

Přesně tak, gecco. A nejnebezpečnější sociální síť jsou odpovědi.cz ;)