ZuzuBubu

Jak vytvořit vlastní sociální síť zadarmo?

Nejlepší odpověď
anonym

Lamalam a neptal se podobně i zakladatel a majitel FB Mark Zuckerberg?

Další odpovědi
anonym

Jde to, ale máš na to?
http://pcworld­.cz/internet/vy­budujte-si-vlastni-socialni-sit-s-pomoci-jcow-3-dil-20575

ivzez

Zadarmo ji podle mne nevytvoříš.

Zadarmo se můžeš naučit programovat, ale pochybuji,
že by ti někdo poskytnul serverhosting zdarma.
Hostingy zdarma mívají omezený prostor a traffic.

ReHu

Zadarmo můžešmít svou skupinu na FB.

Lamalam

Netvoř, proti FB nemáš sebemenší šanci.

Drsná Jane

Teoreticky zdarma přes redakční systém WordPress + vhodná rozšíření (například BuddyPress zajistí možnost vytvářet profily, navazovat přátelství, posílat zprávy, zakládat soukromé skupiny). Ale bude k tomu potřeba webhosting (cca 300 Kč + něco za doménu ročně) a hlavně naučit se dělat s WordPress.

Lamalam

barbakan > když to Zuckerberg rozjížděl, tak panovala zcela jiná situace.