Dudu855456

Je twitter bezpečný?

pro naše soukromí i všeobecně?
Doplňuji:
A kdyžtak proč si,myslíte,že je nebo není bezpečný?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Krepy

Ano,je.

Doplňuji:
To máš skoro to samé jako Facebook. Jediný rozdíl je v tom, že celebrity mají spíše Twitter.

Další odpovědi
Sarrow

Ano,je.

Doplňuji:
Bezpečnější, než si myslíš ;)

lemur

Ano,je.

asi se z něj nedá otěhotnět…

pl4toon

Ne,není!

Doplňuji:
V dnešní době už žádná sociální síť není bezpečná. Čas od času nějaký šikovný hacker ukradne hesla, existují speciální viry pro sociální sítě, je to rejdiště pedofilů, zlodějů, marketingových firem sbírajích data. Nedávno jsme se dozvěděli o PRISMu, o čemž se spekulovalo už hodně dlouho. A to ještě zdaleka nevíme všechno. Je např. známo, že NSA spolupracovala na vývoji W7 a 8. Jen pámbu a Microsoft ví, co všechno máme ve svých PC. Ostražitost je na místě.

Bedy

Ne,není!

Ne, každá sociální síť či seznamka není úplně bezpečná. A je jedno, jestli je to facebook, Lidé.cz, Twitter či Google + (Google je vůbec znám svým špehováním (a to jako dost citelným), proto ani jeho služby nevyužívám).
Na těchto serverech se hodně objevují i pedofilové a jiní úchylové, na těchto serverech jsou kolikrát i nebezepčné stránky, plné virů nebo phishingu (vydávají se za nějakou jinou stránku za účelem sesbírání a následným zneužití Vaších dat).

Proto seznamky, sociální sítě ano, ale opatrně a vždy se zapnutým mozkem!