Avatar uživatele
marci1

Máte pocit, že Vaše osobní data na Facebooku jsou v bezpečí?

http://tn.nova­.cz/clanek/li­de-jsou-zdeseni-z-toho-co-o-nich-facebook-vi-takhle-to-zjistite.html

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? independent před 2221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Tak moje určitě. Tahle „služba“ mne minula.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Naprosto.
Nikdy mne nenapadlo, ani ve snu, abych na kterékoliv sociální síti poctivě plnil kolonky s osobními údaji a to ještě pravdivě. Takže moje osobní data jsou před „fízlbůkem“ a jinými sondami do soukromí v naprostém bezpečí.

Mimochodem, mé dva fiktivní účty jsou už definitivně smazány :) ..a žádný další už si zakládat nehodlám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, ani nikde jinde, proto nepoužívám vlastní osobní data …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Naprosto v bezpečí. FB nepoužívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ano, nepoužívám FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Vím, že by tam v bezpečí nebyla,
proto tam žádná nemám. (–:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Ano, jsou, žadný FB ani nic podobného nemám. Přestože pro spoustu lidí jsem kvůli tomu divný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jaká osobní data a před kým mají být v bezpečí ? Celá ta manie kolem ochrany osobnich udaju je z větší části jen nafouknutá prázdná bublina. Ano existují osobní data které má smysl chránit, především ta zneužitelná, ale kolik zneužitelných údajů na fecebook publikujete ? Je zneužitelným údajem vaše pohlaví, věk, jméno, adresa, email ? Sotva, nanejvýš tak zneužitelný k zaslání reklamního sdělení, co jiného by s tím mohli dělat? Je zneužitelná vaše fotografie v plavkách ? Informace o tom co jste měl ráno k snídani a že nemáte rádi pondělky? Sotva … Ono to chce používat trochu chladnou hlavu a nepodléhat hned novácké hysterii, která vidí skandál prakticky ve všem. Ani ta cílená politická reklama není tak závažný problém, lidé to rádi označují za manipulaci :) ale co jiného politik dělá, než že se snaží přesvědčit své okolí o správnosti svých argumentů a svého programu, je to doslova jeho klíčová náplň práce ať už vykonávaná ve sněmovně nebo v rámci volební kampaně online skrze cílená sdělení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

Už jen z toho nadpisu na tn.cz mi krvácejí oči…

Upravil/a: kurec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rohlik

Nejsou a proto tam osobní data nedávám 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Kdo si myslí, že jsou, je naivní.
Určitě v bezpečí nejsou a proto tam ani nic z osobních údajů vepsané nemám. Sice mi to neustále hlásí, že bych si měla dovyplnit informace na profil, či si jej zabezpečit telefonním číslem, ale to vážně nemám v plánu 🙂 Dlouho jsem Facebook neměla, pro ostatní jsem byla divná. Holt se raději seznamuji osobně, nikoli přes sociálky. Nicméně jsem tomu stejně propadla, Facebook jako takový nepoužívám, ale výhodný je pro mě Messenger. Na spoustu lidí nemám telefonický kontakt, když je potřeba a takto se s danou osobou spojím nejrychleji 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet