Rokio

Je důležitější fyzické zdraví, nebo duševní zdraví?

Když si nemocný nevezme lék na cholesterol, cukrovku, či krevní tlak, tak za nedlouho zemře. Pokud ale psychicky postižený neužije psychofarmakum, tak většinou přežije. To by muselo jít o opravdu těžkou psychiatrickou diagnózu, aby pacient bez konzumace léků si sáhl na život.

Můžete mi prosím vysvětlit, proč se mýlím, pokud jsem napsal nepravdu?

Odpovědi
elkon

Stále dokola plácáš to samé, ty nejsi od toho, abys rozhodoval co budeš užívat, nebo ne. Od toho je pouze lékař. Každý soudný člověk si váží toho, když mu lékař pomůže a nevymýšlí hovadiny. Zdraví je jen jedno.