honza7

Jsem snad blázen, abych chodil k psychologovi?

Někdy k psychoterapeutovi přicházejí lidé na pokraji sil, kteří si nevědí rady s intenzitou svých emocí a prožívají krajně vypjaté stavy. Zároveň se však na psychoterapeuta může obrátit i člověk, který se cítí docela „v pohodě“ a rád by se jen lépe poznal.

Odpovědi
Teplometgang

Chodit k psychologovi není hřích a člověk ani nemusí být nějak mentalně postižený aby tam chodil, navíc je to zadarmo tak Why not? :)

Mirdas

Dobrý psycholog neublíží.
Těm kdo jej potřebují, ani o tom ti dotiční nemusí sami vědět, velice pomůže.

quentos

na otázku jste si odpověděl sám, tudíž nechápu, proč se ptáte ;{)>

marci1

Ne, nejsi. Kdysi se chodilo na zpověď k faráři, dnes se člověk může jít svěřit a poradit k psychologovi. Psychické zdraví je velmi důležité, bez něho „kolabuje“ zdraví fyzické. 🙂