Je domů lepší AVG nebo Avast?

Máte lepší zkušenosti s Avastem nebo AVG? Hledám nejlepší antivir zadarmo.

Nejlepší odpověď
roy_x

Volil bych Avast, mívá v testech lepší úspěšnost detekce, kromě toho s ním nebyl nikdy problém, jako bývá s AVG (který někdy na základě špatných definic je schopen uzamknout a dokonce smazat zdravé systémové soubory, tohle se několikrát stalo).
Avast je podle mě sofistikovanější, ani moc neovlivňuje webových/síťový provoz (dost lidi mně tvrdilo, že AVG jim zásadně zpomaluje načítání stránek i stahování). Má hodně štítů, chrání disk, síť, web, p2p, instantní komunikátory. Vyzkoušejte a uvidíte. Avast umí odhalit i rootkity a spyware a je aktualizovaný automaticky i několikrát denně.

Další odpovědi
Jivinho

Doporučoval bych Avast!, je spolehlivy, cesky a home verze je free.

,JaN´

Doporucuji Avast, urcite nedoporucuji AVG.

petr83

Ja bych chtěl ještě upozornit na NOD32 od společnosti Eset, nebo celý balik „Eset smart security“. Podlemě ten se řadí mezi nejlepší, jeho nevýhoda, je že se musi jendou za měsíc přeinstalovat.

Krugerka

Já mám tedy avast..a dosud jsem s ním neměla žádny problém..

Tomi2k9

Avast

petmachine

používal jsem oba a vzhrál ten třetí NOD32