JarkaHor

Je darování vajíček finančně náročné ?

Odpovědi
seraphico

Jako pro Vás? Ne.

Pro druhou stranu? Pokud někomu něco darujete, tak vždy zdarma. V opačném případě se nejedná o dar, ale o prodej.

aliendrone

Ale kdeže. Plato třiceti vajec stojí 120 Kč, žádná bolest. Tedy pokud nejsi průměrná důchodkyně, která musí platit plyn, elektřinu, nájem aj. zbytečnosti. Ale co, můžeš si jásat „Hurá Ukrajina“! Hřejivý pocit u srdce z nezištné pomoci ti pomůže tu chvilku (než bude teplo) překonat. A svítit můžeš postaru, rozděláš v obýváku ohníček. :)

dubraro

Jestli myslíš ženské zárodečné buňky, tak to náročné není, naopak dárkyně dostane zaplaceno.

elkon

Dar = zdarma.

_Bůh_

Jedno vejce za 3–4 Kč, tj. není.