hapiky

Je či bývá svobodný člověk opravdu nepředvídatelný?

Odpovědi
Kepler

Svobodný jako neženatý, nebo nespoutaný obecně? No, to je jedno. Múže to být pravda, ale nemusí, jeden nikdy neví co se v čí makovici zrodí za nápad. Záleží na osobní letoře. Je pravda, že svobodný člověk mívá méně zábran, ale to ožralý taky.

zjentek

Nepředvídatelní mohou být třeba i vězni. Faktem je, že svobodný člověk mívá ve svých rozhledech a následných realizacích více fantazie.

„Manželství, to muselo vymyslet nějaké prase bez fantazie!“ A. Einstein.

nyjono

Proč opravdu?
Kde jsi k té informaci přišel?
Nevidím důvod a nikoho takového neznám.

hapiky

Už jsem to našel: Nikdo nechce, abys byl svobodný, dokonce ani ti, kdo tě milují. Protože když se člověk osvobodí, je nepředvídatelný.

Zdroj: https://citaty­.net/blog/10-citatu-mooji/

hapiky

Ach ta paměť. Pěkně jsem to zkomolil