Lgee

Je 161 cm a 43 kg anorexie?

Žena, 19 let.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Jak píše marci, záleží na proporcích. Dítě x dospělý,..

Body Mass Index (BMI) má 16,59. Tzn. že se jedná o podvýživu extrémního rizika.
Slečna by měla jít k lékaři.

Výpočet a info: https://www.bo­dymassindex.cz/

Další odpovědi
marci1

Záleží na tom, jestli se jedná o muže, či ženu, jakou má stavbu kostí apod. 🙂

Nemusí se jednat o anorexii, ale doporučuji navštívit lékaře.

Šidlo

anorexie=nechu­tenství

nízka hmotnosť=podváha

ak máte chudú mamu, tetu, otca, strýka a cítite hlad a jete normálne…tak je to proste tak, každý sme nejaký

je rok 2017, ľudia, naučte sa používať slovník cudzích slov!

marci, zasa smajlíky pri chorobe? by vás prešiel smiech, keby ste videli ťažkú podváhu, či už spôsobenú anorexiou, alebo iným desom!

dubraro

To je dost hubená holka. Pokud je to výsledek diet, anorexie, bulimie, je třeba léčit. Ale znám ženy, pro které je to normální stav i při hodnotné stravě. I při této tělesné konstrukci jsou schopny otěhotnět a donosit a porodit zdravé dítě. Lidé jsou různí…

Dochy

Podle výšky a váhy nelze diagnostikovat anorexii. Je to pouze příznak možného problému (podvýživa, nemoc,…)

Rakira

Může být, ale nemusi, je tu jedna moznost kdy dana/dany ji a stejne skoro nikdy nepribere. Jsou dva typy lidi, jedni zerou co jim hrdlo raci a jsou becky a druhy typ ze zerou co jim hrdlo raci a jsou stejne podvyziveni :(