Drap

Jdete zapít Martinu ?

Sáblíková zlatá
Doplňuji:
Samozřejmě že i to zapití bylo myšleno obrazně. V každém případě si myslím, že je to dost velký úspěch na to, aby to alespoň částečně zvedlo sebevědomí každého občana tohoto státu bez ohledu na to, zda Martinu zná , či nikoli.

Nejlepší odpověď
mosoj

Sportovec tak jak má být ! Skromná , vytrvalá a slušná . Medajle je na správném místě.
Nehází bruslemi či čímkoliv po ledě nebo do lidí.
Gratuluji a přeji ještě mnoho dalších úspěchů. Chlastat nepůjdu nevím proč a jí tím nepomůžu.

Další odpovědi
anonym

Kdybych měl zapíjet všechny naše úspěchy, byl bych za ZOH na šrot. Martině a všem ostatním opravdu blahopřeji, ještě máme želízka v ohni a rád bych oslavoval, třeba i tu bronzovou medaili.
Doplňuji:
pro : ke4n

To Tvé doplnění je už chatování! A nedělej ze se by chytrého, už lepší borci se zde spálili.

Coliffe

Určitě ne ;). Nejen Martině, ale i Evě velice gratuluji. Kdyby se měli zapíjet všechny úspěchy, byla by odchytka plná ;)

beer

Já ji neznám, ani ona mne a proto nevím, proč bych měl něco zapíjet, není to můj úspěch, pouze její !
Pokus o chat?
Doplňuji:
Asi jsem někde jinde – úspěch sportovce nemá nic společného s mým pocitem sebevědomí, možná jen s „falešnou hrdostí“ na příslušnost k tomuto státu. Ale přiznám se, že ani to mne moc nebere ))

suaeda

Všeobecně všem našim sportovcům kteří získali umístění do 6 místa fandím. Je to kus velké práce, který musí každý sportovec udělat aby se prosadil.
A konkrétně Sáblíkové a dalším nadějím v jejím odvětví bych přál, aby se konečně postavil alespoň jeden rychlobruslařský stadion.

briketka10

pro : ke4n

je to kategorie sport, tak se vzpamatuj
a nevyváděj, nebo nahlásím já tebe !!

a já připíjím na ZLATÓÓ HURÁÁ
Doplňuji:
nejsem briketa,
ale briketka10

škarohlíde bléé

lota

Zapíjet nejdu, ale ráda jsem. Obrovský a zasloužený úspěch, poklona Martině a velká gratulace!

ke4n

nahlasil jsem te tohle neni chat!!! a porusujes KODEX

Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Doplňuji:
pro briketu: kategorie je úplně irelevantní, porušujete KODEX tohoto serveru – není určen k chatu

ke4n

tohle neni zadny chat porusujete KODEX
Nahlaseno!

zzzzz

Copak je tohle??? Nějaký mindrák??? Z čeho??? Svěř se nám 🙂

zzzzz

Já jsem ji věřila, je úžasná 🙂

arygnoc

po hokeji.

martina išla fenomenálne.
40 km/hod – sakra sakra.

ešte biatlon …

anonym

A co kluci, už jsou doma ?

arygnoc

čakajú s lietadlom na čechov, letecký benzín je drahý.

ale budem fandiť, nech nemusia letieť, možno prekvapia ako fíni na rusov.

no – žeby som s tých úspechov našich (rozumejte čr i sr) furt ožralý, to zasa nie.

ale martina bola vynikajúca.
aj biatlonisti sa vytiahli, škoda kazárovho pádu a následne poškodenej pušky u slovákov.

arygnoc

no, zatiaľ to vyzerá, že je dobre, že slováci počkali.

škoda, zatiaľ 3:1 pre amíkov.
snáď to stiahneme

anonym

Měl jsi pravdu, kluci slovenští čekali na kluky české a jedou domů!