Yavin

Jde z tabletu volat?

Nejlepší odpověď
suaeda

Tablet není mobilní telefon. Takže asi volat lze, ale např. pomocí skype.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud tam máš nějakou telefonní aplikaci tak ano. Dost aplikací dnes umožňují videohovory ICQ, Windows Live Messenger, Skype.

Bohužel tím nelze volat na tísňová volání:
112 – Integrovaný záchranný systém (hasiči)
150 – Hasičský záchranný sbor české republiky
155 – Záchranná služba (sanitka)
158 – Policie České republiky
156 – Městská policie
.

Adéla Joon

Nechapu proč si skoro všichni pletou tablet s mobilem?!

anonym

Volat klasicky přes GSM se dá jen u pár sedmipalcových modelů od Samsungu. Jinak samozřejmě přes internet, čili například přes Skype apod. Volat buď přes handsfree sluchátka a nebo položit na stůl a použít hlasitý reproduktor a mluvit normálně.

DDarent

Záleží na typu a na výbavě, protože můj sgt to neumí, ale některé to dokážou… Dá se z něj volat ( jakýkoli s androidem) přes programy, které mají nádherné ceny 1,5KČ za min., narozdíl od našich operátorú, kteří si účtují okolo 7KČ

Rudík M.

Záležý na značce, ale jsou i tzv. Tabletofony nebo phablety (od slova phone) nebo různé programy, které to umožňují.

lhb

jde