TrpaslikLuc

Jde trenovat parkour i ve Zlínském kraji?

Nevíte někdo o nějakých trénincích parkouru (případně freeruningu) pro děti v okolí Zlína?
*nemyslím parkou s koňmi, myslím ten, kde se skáče přes překážky atp.

Nejlepší odpověď
Drap

To můžeš trénovat na každém dvorku.

Další odpovědi
annas

Přímo ve Zlíně od r. 2014.

Slavnostní otevření parkourového hřiště proběhlo 27. 5 .2014 v 16:00. h.

Po Praze a Brně je Zlín teprve třetím městem, ve kterém mohou děti a teenageři využívat plnohodnotné parkourové hřiště certifikované na ČSN EN 1176.

Velikost hřiště je 10 × 13m. Povrch hřiště tvoří pryžová štěpka SoftBond s barevně vyznačenými odrazovými body.

http://www.onyx-wood.cz/zlin-dali-parkour-v-r

Andy Pešta

Parkour, jako sport je zvlášní v tom že se dá dělat na každým místě. Je jen na tobě jak toho využiješ :D