Kajdamajda

Jde to reklamovat ??

Máme doma lampu na noční stolek. Včera jsem něco hledala a zjistila jsem, že je lampa nakřuplá takže jsem jí sundala a ona nakřupla o trochu více.Dneska jsem se ale ráno vzbudila a zjistila jsem, že se odlomil celý kus, kde to bylo prasklý. Dá se to reklamovat ?? !máme to už týden!
Doplňuji:
Prosím… jde to? ???

Nejlepší odpověď
Drap

Reklamovat můžeš, otázkou zůstává, zda ti bude, či nebude reklamace uznána.

Další odpovědi
anonym

Výrobky ze skla a celkově křehké výrobky je dobré si překontrolovat přímo v prodejně. Prodejce je povinen zboží při prodeji překontrolovat. Pokud se kus stínidlka odlomil až týden po koupi lampy, tak bych rovnou sháněla nové stínidlo. Reklamace zde možná je, ale v případě skrytých vad. Prasklé sklo není skrytá, ale naopak je to vada zjevná.

ivzez

Zákazník má právo za své peníze získat bezchybné (bez vady) zboží.
Reklamujte!
Pokud by prodejce reklamaci neuznal,
pořád ještě můžete stínidlo vyměnit sama.