SengSS

Jde rozleštit škrábanec na slunečních brýlích ??

Koupil jsem si nové sluneční brýle a jen je položil omylem sklíčkama na stůl a je tam rýha přesně v zorném poli takže se nedají nosit je možné to nechat rozleštit nebo ne ??…

Odpovědi
anonym

Zajdi si s tím do optiky. Něco se s tím možná bude dát udělat, ale svěř to odborníkům.

mosoj

Pokud jsou plastová ( a to budou) a stojí to za to , tak minibrusku s filcovým kotoučem a jemnou lapovací pastu , silichrom či nějaký přípravek na obnovu starého laku. To už ale bude levnější koupit nové.