Jde darkorbit na tabletu??

Zkoušel jsem hrát na tabletu darkorbit , flash Player mám, vše načte, ale v herním okně dám start a obrazovka tohoto okna zčerná , grafiku na tab mám docela dobrou, a čtyřjádrový procesor (1,2Ghz), flash v prohlížeči jede, ale ne načte hra, mohli byste mi poradit prohlížeč nebo co může být špatně???? Moc díky za odpověď a android je 4.2.2 moc díky...

Odpovědi:

Pokročilý

No to opravdu nevím. Ale tablety asi nejsou navrženy ke hraní takovýchto her. Je to jako kdybyste chtěl jezdit v Porsche s volantem z formule. Taky by to asi nešlo. Ledaže byste volant předělal tak, aby šel nasadit na Porsche a propojit vše jak má být, ale ten volant do Porsche nepatří a dalo by to hodně práce a stejně by to nejspíš nešlo. Stejně jako by jste musel předělat OS tabletu aby dokázal přečíst tuto hru. Možná to někomu jde a máte tam akorát nejakou chybu. Já jsem to nezkoušel. Nejspíš tato hra není kompatibilní s Androidem. Hodně štěstí :)

Mě darkorbit funguje na internetovém prohlížeči puffin ,který je placený ale je i zdarma v apk.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.