Ku

jde balit holky na netuněnou babettu?

hmm?

Nejlepší odpověď
quentos

lehce – pokud Vám stačí pipina s IQ tykve.

Další odpovědi
badisko

no tuning neni vse taky ti nesmi chcipat …:D

zjentek

natuněnou nebo netuněnou, jde balit holky na všechno, co stojí peníze, ale není to moc šťastná cesta. Raději je bal tím, kdo jsi a ne tím, co máš ..všichni pak budete šťastnější. Počítám, že i kolega quentos to myslel tak, že sbalit ji na babetu je totéž jako sbalit ji na auto- iq tykve. Aby sis to nevyložil, že po babetách jedou jenom omezené holky a ty chytré po autech- tak to není, obojí jsou vymaštěné, takže hodně štěstí s takovýma ,)
Doplňuji:
jo a s těma holkama to máš přesně jako s tím natuněným strojem- čím více ten obal bude extra, tím více se to bude obdivovat. No ale nechtěj se podívat pod kapotu, tam teda častokrát uvidíš věci!

www

Zajímavý musíš být ty, ne babeta. Ať svým chováním, přístupem k nim, znalostmi ap.
Slepiček, které zajímá jakási babeta příkladně ‚špinavého a nudného‘ kluka je sice dost, těch bych si ale nevšímal.
Zkušenost

marci1

Před 2 hodinami jsi ses ptal, co s babettou, která „chcípá“. To je jedno. Zkus holky raději ohromit svými vědomostmi, svým vystupováním, zjisti, jestli ta holka stojí za to a potom ji také můžeš svézt na motorce.:-)

anonym

hmmm, můžeš mít třeba tryskáč, když tě nebude chtít, je to k ničemu. Milý, vtipný a inteligentní chlap má větší šanci a může být dokonce ošklivý jak strašidlo, pokud má osobnost, má všechno.

honza19hk

na babetu… to nevím zda se jim bude chtít.