Hammy

Jak si poradit s nereagující novou myší?

Koupil jsem si novou myš, po zapojení do PC ovšem nereaguje. Max. jen svítí.. občas jí počítač bere jako neznámé zařízení, někdy zase na ní nemůže najít ovladače.. a když náhodou se to povede (většinou při spuštění PC) tak myš sice funguje, ale kurzor se často nepochopitelně seká a po pár vteřinách zase nejde vůbec (jenom svítí). Také jsem jí zkoušel zapojovat do různých portů, pokaždý skoro stejné. V myši ale chyba nejspíš není, protože jsem ji zkoušel na jiném PC a šlapala bez problémů. Opravdu si už nevím rady. Budu rád každé radě.
Jedná se o tuto myš:
https://www.al­za.cz/connect-it-biohazard-mouse-cerna-d485087.htm

Nejlepší odpověď
gecco

Mají oba ty počítače stejný OS??
Pokud ne, může být problém právě v nekompatibilitě myši a OS (neexistujících ovladačích).
Pokud ano, máš, zřejmě, na svém počítači nějaký konflikt ovladače myši – stáhni si k ní ovladač (z webu výrobce) a ten nainstaluj.
Případně zkus použít jiný port.

Další odpovědi
ivzez

Stáhněte si z webu výrobce aktuální ovladače pro svůj
operační systém (pozor, abyste omylem nestáhnul pro jiný OS),
odinstalujte ovladače myši a nainstalujte nové.