Stašulka

Jakými barvami vymalovat byt?

Vymalování bytu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Malvína

pastelovou barvou

Kde je ke zvolení “jiná možnost?”.
Navíc je to přece o vkusu každého z nás, jaké kdo má dekorace, styl, jaké jsou prostory… Jak vám v tomto mohou radit cizí lidé? Ani fotku jste nepřiložila.

Další odpovědi
dubraro

bílou barvou

Bílá barva je nejlepší podklad pro další doplňky.

paul1

pastelovou barvou

Máme to tak napůl, bílá je dobrá, ale i pastelová se nám někde hodila, aby to nebylo všude stejné.

Viktorie II.

pastelovou barvou

Záleží, který pokoj bude malovaný. U nás v bytě je ložnice vymalovaná světle zelenou, obývák broskvovou, dětský pokojík září bílou s různými dekoračními doplňky a kuchyň máme broskvovou. Koupelna a WC rovněž bílou.

Kecalka8888

pastelovou barvou

karikaki

bílou barvou

Midoc

bílou barvou

Jofko8

pastelovou barvou

Já bych ji dal takovou nažloutlou, ale když tu neni taková možnost, tak asi tuhle

Jana5678

bílou barvou

Já jsem se před nedávnem rozhodla, že je čas na změnu v mém bytě, a tak jsem si vybrala malíře zde, kteří rychle přijeli a domluvili jsme se na pastelových barvách, aby se hodily k celému interiéru. Výběr barev a odstínů byl důležitý a ráda jsem si vyslechla jejich rady. Nyní mám svěží a vkusně vymalovaný byt, který přesně odpovídá mému vkusu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Ta která si Vám líbí.