Avatar uživatele
Ivana85

Jakou barvou nechat vymalovat stěny v kuchyni?

Nevím si rady jakou barvou mám nechat vymalovat stěny v kuchyni, když samotná kuchyň má barvu šedou (lesklá) a linka taky šedýá jen o ton světlejší. Mám dát nějakou výraznou barvu?

P.S kdyžtak piště i do diskuze, ať se můžu případně zeptat na další info…děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

K šedé barvě bych si nejlépe představila světlejší bordó. Nemám totiž syté a moc tmavé barvy příliš v lásce. K té šedé mi ale okamžitě naběhla právě tahle, jako bych ji měla před očima. Strop bych nechala bílý a možná ještě jednu kratší stěnu.

Kancelář jsem měla v kombinaci bílá a šedá a k tomu veškeré doplňky červené. Vypadalo to taky dobře.
Doplňuji:
Zkuste prográmek : kuler.adobe.com

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Můžeč ji nechat bílou, zvolit i odstín šedi,která by dotvářela současnou podobu kuchyně. Můžeš ale využít i nějakou pastelovou či sytou barvu, který se ti líbí . S šedou kuchyní bude korespondovat téměř každá barva.
My neznáme tvůj vkus, nedokážem za tebe vybrat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

K šedé se ti bude hodit skoro každá barva, mě osobně by se líbila fialová v kombinaci s bílou. Špatná by nebyla ani světleji modrá, ale ani červená nebo oranžová. Záleží na tvém vkusu. Já bych vybírala z těchto. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

světle zelenou-sytou nebo pastelovou žlutou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

To záleží na tom, jestli chceš ztloustnout nebo zhubnout.
Teta ji má růžovou a už vypadá jako panáček Mischelin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já bych vymalovala strop bílý,stěny šedý a kombinovala bych to černou.Třeba pruh po celé délce asi tak 20 cm,nebo čtverce,obdelníky no prostě cokoli.Záleží na vaší fantazii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nikkol

Já bych byla pro žluto – bílou. Mám ráda světlé místnosti.

před 4328 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aloa

Ahoj a dobrý večer-přikláním se také ke žluté barvě-proteplí šedivou a zárověň ji nechá vyniknout-v tomto duetu /šedá a žlutá/ je kombinovatelná s řadou dalších barev /zelená,hnědá,čer­ná,bílá/-nehledě na to,že žlutá a šedá je v současné době modní barvou kuchyň

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivana85

žlutá mě tedy nenapadla, ale nezní to vůbec špatně, moc děkuji za názor ;)

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bobasika

Ahoj nechala bych nějakou vínovou nebo klidně i červenou, ale jen stěnu za kuch.linkou a zbytek bych nechala asi bílou. A kupte si spíše malý váleček než štětku, nevím proč, ale ted mi štětka udělala nějaké šmouhy na stěně:(

před 4328 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivana85

Jééé to nebudu malovat já, ale firma :), mě na to moc neužije, navíc lozit někde po žebříku, při mém nadání by z toho vznikla tak zlomená noha místo vymalované kuchyně :)

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bobasika

Firma která je ochotna vymalovat jen jednu stěnu? to bude asi nějaká protekce co?

před 4326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivana85

Tak jedna stěna to úplně není, je to celá kuchyň dokonce zavžuju i obývák, ať to mám pěkně pohromadě, žádná protekce prostě jsem se na doporučení mrkla na maliri-nateraci.cz, zavolala, domluvila si schůzku a bylo to…teda úplně ještě ne, protože jsem jim řekla, že si pořád vybírám barvu a asi nakonec teda vážně ta žlutá a obývák klasika bílá

před 4324 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek