jakou barvou vymalovat velký prostor

Dobrý den,máme velký prostor otevřenou chodbu s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní.Potřebovali bychom poradit s volbou barev, hlavně bychom chtěli teplé barvy a je možné i je namíchat? Jaké by byly vhodné?děkujeme za odpověď Martina H.

Nejlepší odpověď
Dandi

Doporučuji klasickou bílou, nebo nějakou moderní meruňkovou, nebo světle zelenou atp.

Další odpovědi
Attack-design

pokud chcete prostor opticky zmenšit, tak nějakou tmavší – šedá,hnědá, tmavě modrá, pokud zvětšit vybrat světlé barvy, míchání je dnes už samozřejmostí ve velkých hobby centrech – Obi, Baumax…

pepee32

žlutou.