Avatar uživatele
vas999

Jakým způsobem se upravují fotky v GIMPu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 2339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… je to trochu složitější, takže odkaz na web: „návody pro gimp“ http://gimp.4fan­.cz/ a pak ještě: http://rod.xf­.cz/Provas/gim­p.htm

… mosoj, nevim proč hned kritizuješ gimp, podle těch odkazů jsem se s nim učil dělat já, to nejni co ukázal google, a mimochodem, nevim co furt všici máte ze zonerem, já mu teda na chuť nepřišel …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

GIMP na úpravy rastrů používám běžně a je velmi dobře vybavený, rozhodně není pravda že je obtížněji použitelný to je mýtus táhnoucí se z dávných dob. První věc kterou ale po instalaci gimpu uděláte je vždy přepněte režim práce do režimu s jedním oknem, výrazně se vám tím práce s gimpem zpřehlední a zjednoduší, režim s jedním oknem najdete v nabídce OKNA → REZIM S JEDNIM OKNEM … pokud budete mit jakykoliv konkretni dotaz, treba nebudete vedet jak nejlepe provest zcela konkretni upravu ptejte se, urcite poslu navod. Je ale tezke radit jaksi obecne kdyz jste zadny konkretni dotaz a zadny konkretni pozadavek neprednesl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jako v každém jiném bitmapovém editoru. Silně pochybuji, že ti uvedené odkazy něco dají. Pořiď si Zonera i staršího a máš pokoj. Na fotky jedinečný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pokud potřebuješ v gimu udělat nějakou konkrétní úpravu napiš tu představu sem do diskuse a pošleme krok za krokem návod, tím se to možná neučíš nejlépe, na zcela konkrétních požadavcích … studovat nějaké návody z internetu je obvykle mnohem pracnější než když tě někdo vede na konkrétních věcech které potřebuješ v gimpu udělat .

před 2326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v tom s tebou souhlasim, já to dělal podle těch návodů a pokus omyl … nejhorší je,že jej moc často nepoužívám (ne že bych měl něco jinýho, jen neupravuju tak často fotky) a vždycky zapomenu, jak sem to dělal …

před 2326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, a to složitější jsem nemyslel na gimp, ale na vysvětlení úprav …

před 2326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek