Vercule

Jaký výrobce má kvalitní granule?

Odpovědi
Drap

Každému vyhovuje něco jiného. Netroufnu si tvrdit o některých, že jsou nejlepší. Každému zvířeti také chutná něco jiného.

JarkaHor

Slovakia Farma má výborné granule co se týče složení :) na kralovstvikrmiv.cz najdeš komplet složení a mají teda i vzorky na vyzkoušení

KaraskovaAl

Já bych se chtěla zeptat, podle čeho vlastně granule vybíráte? Jaká jsou vaše kritéria výběru?

Darcy

když jsem delala pro jeden zooshop se žlutým logem, málem mně piclo, když k nám přišel naszratý stáli zákazník s 2 stejnými pytlemi asi nejdražší komerční zn Euk......a – a v každém byli jine granule, jina mastnota, jiná barva, ale tens tejný obal a typ. Od té doby co přesunuli výrobu do PL to jde podle mně kvalittivne hodně dolu. To je asi tak už i 15let dozadu, možná i víc.
Za mně je to Brit, který si u nás kupovali i policajti pro ty svoje potvůrky a ja taky Ontario, které si vybral můj pes sám. Náš MVDr. má prodejnu a prodává to na Kg – takže naše čtyřnožka si mohl očichat v otevřených pytlech a sám si vybral Ontario a Brit