Jaký trest by jste dali hodnýmu strejdovi z Klášterce nad Ohří?

Odpovědi
PetrXY

Je jasné, že by zasloužil trest nejvyšší, ale ten je u nás zakázaný. Ale trest by zasloužila i ta „mamka“, protože se o holku nestarala jak by měla a chová se přinejmenším divně. Jiní rodiče na jejím místě by byli zdrcení, ale ona dává rozhovory médiím jako by se nechumelilo, holka není ani pohřbená a ona má jedinou starost, jak někde vymámit nějaké odškodné.

Zdenale

Zamknout tuto a podobnou sebranku do jedný místnosti a zahodit klíč.

anonym

Tresty u nás dávají jen soudy, jinak by to byl lynč.