Avatar uživatele
ANGET

Má Policie České republiky oficiální finance ?

které může využít k zaplacení externího poradce?

Např. soukromého detektiva, který „podniká“ co by živnostník jednoznačně by policii usnadnil vyřešení případů???
Doplňuji:
Podotýkám, že by velmi urychlil objasnění mnoha případů a tím ušetřil ministerstvu vnitra několikanásobně více než by dostal zaplaceno …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ANGET

Zajímavá 0 před 3592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

K prvním dvěma otázkám – ano, má…
Třetí otázka nedává smysl.
___
Pokud jde o následné (v Doplnění) tvrzení – zajímalo by mne, z jakých informací vycházíš, podle mne se totiž v obecné rovině jedná o naprostý blud.
___
A už vůbec nechápu třetí možnost ankety – můžeš mi to dovysvětlit?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

1 – Polícia vychádza z finančného rozpočtu plánovaného na konkrétny rok pre ministrstvo vnútra kapitolu polície ČR.
2 – ano, z rozpočtu môže použiť peniaze aj na externého poradcu
3 – Polícia musí postupovať pri objasňovaní trestných činov legálnym spôsobom, tj. v medziach zákona. Pri práci policajného agenta infiltrovaného v krimnálnom podsvetí, prirodzene dochádza i k iným spôsobom narábania s pridelenými finančnými prostriedkami na konkrétnu činnosť, čo ale podlieha predpisom o utajení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Policie má prostředky a zákonné možnosti, které žádný soukromý detektiv nikdy mít nebude. Jedině policie může získat některé důkazy tak, aby byly použitelné před soudem. Např. odposlechy, předstíraný převod, sledování zásilek, domovní prohlídky atd. Soukromý detektiv by nebyl žádným přínosem, resp. nedokážu si představit, že by byl.
Finance na externí poradce jako např. znalce, tlumočníky apod. policie samozřejmě má.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ANGET

Prostě a jednoduše by udělal práci třeba za 10 policistů, kteří by tak nespotřebovávali policejní finance např. k provozu vozidel, telefonu, elektrické energie na provoz počítačů a tiskáren, vodu na WC 🙂 a ve sprchách …

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na základ čeho soudíš – tvrdíš, že „by udělal práci třeba za 10 policistů“???

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek