anetusa

Jaký tablet s klávesnicí.. Prosím poraďte. :)

chtěla bych tablet s klávesnicí ale ne ten za ti 30 000,– viděla jsem i za 3 poradíte mi proím nějaky dobrý model ? :)

Odpovědi
Cenobita

Tablety přímo s klávesnicí jsou asi dražší záležitost. (módní výstřelek)

Měl jsem původně levný tablet za 2000 Kč. Na Internetu jsem si k němu kdysi našel klávesnici k tabletu cca za 259 Kč, nebyla BlueTooth, ale propojitelná kabelem.

https://www.e­xasoft.cz/cro­no-pouzdro-s-klavesnici-pro-10-1-tablet_d93220­.html?gclid=ck_ys8y-mc8cfu46gwodj1aklg

Osobně bych si raději koupil nějaký malý notebook, tablet je vždy jen na pasivní práci, notebook na aktivní.