Jaky stat a narod vas nejvice fascinuje ? A proc tomu tak je ?

Ja jsem nejvice unesen z Ruska. Mistni obyvatele dost dobre vedi, jake zlo muze zpusobit kapitalismus a pravice a USA. Libi se mi, ze Putin neni jen nejaka loutka, kterou tahaji za nitky velkoteroriste jako Barrack Obama, ale ma velice dulezite a v politice dominantni postaveni.

Krom toho Ruska velmi vzkveta, coz je samozrejme dano levicovou mentalitou naroda a temer nulovou korupci.

A jaky je vas oblibeny stat a narod ?
Doplňuji:
Prosim o seriozni odpovedi, ktere se tykaji tohoto temata.

Pokud mate nejaky komplex z mistnich trollu a kazdeho levicaka oznacujete za provokatera, tak mi nezbyde nic jineho nez, ze budu od tedka kazdej osobni utok hlasit adminum.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mě nefascinuje žádný stát ani národ. Mám svůj rozum a nechápu, proč bych měl být z někoho pos*aný. A že speciálně mluvíš o Rusku, tak Rusko, to mi ani u p*dele nevisí. Mimochodem - nulová korupce v Rusku? Ty jsi spadl z jahody na hřbet, že?

Další odpovědi:

Zlatý

Jak dlouho jsi v Rusku žil, že to tak dobře znáš?

Bronzový

http://www.odpovedi.cz/…
Podobná provokativní otázka tu už byla.
Doplňuji:
Mám dojem že jsi reinkarnovaný krftwrk.

Bronzový

... a pak jsi se probudil odkopanej...

Bronzový

Stačí se podívat odkud kam se lidé nejvíce stěhují, nebo dokonce emigrují a rozhodně to v převážné většině nebudou obyvatelé z kapitalistického světa do zemí pod vedením komunistů.

Díky Gorbačovi padl komunismus. Rusko neni muj favorit. Co se tam nyní děje, je za hranicí toleratnosti. Ukrajina chce do EU a Putin ji chce mít v područí. Rusko a Asie chce oponovat EU vytvořením rukoasijskym společenstvím.
-
Je USA, EU co b oponovatel USA a pak, pokud to projde, Rusko+Asie
Doplňuji:
Jo, mám rád narod, který nás vysplouchl v '39, ale jako politik byych asi udelal to same.

Zlatý

môžeme byť fascinovaní ktorýmkoľvek národon, štátom - je to pohľad zvonka, po naštudovaní histórie a sledovaní súčasnej situácie sa náš pohľad môže meniť.

keď som sa presťahoval na ostrovy, fascinovalo ma mnoho vecí - od cien až po promtné upratanie mesta po horúčke sobotňajšej noci (pravidelne sa tak deje víkend čo víkend), nemožnosť cestovania načierno, tolerancia i xenofóbia (až rasizmus), neexistencia domácej kuchyne, chodenie v topánkach až ku posteli a mnoho iného.

zvykol som si, chodím sa fascinovať na ostrovy stredozemného mora.

ad rusko:
rusko je historicky krajina moci jedného človeka. z toho vyplýva i boj medzi riťolezmi vládnucej garnitúre, samozrejme hierarchicky.

na druhej strane treba priznať, že vládcovia zabezpečujú plebsu potreby i zábavu - alkohol a tabak je lacný, drogová scéna sa veselo rozrastá, nepohodlní oligarchovia sú posielaní po monšterprocesoch na sibír (aha, i mocní sú postihnuteľní!), poskytuje sa politický azyl každému, kto popľuje západný systém (od hercov až po predajných úradníkov) ... proste, rozdeľuj a panuj. to iba tak v skratke.

takže to nie je také jednoduché - fascinácia na prvý pohľad je úžasná, po druhom a ďalšom pohľade uvidíme i tú špinu v kútoch.

Pokročilý

Rusko je velmi zkorumpovaná země. Rusko nezkvétá, a kdyby tak ne kvuli levici. V SSSR za Stalina zemřelo v gulazích několik mil. lidí. Putin se chová podobně jako Stalin......To, co si napsal je s prominutím jedna velká blbost.

Diskuze k otázce

gulag

Nazdar Bazar > prosimte popis mi tvoje myslenove pochody o tom, ze jsem krftwrk.

No na tom odkazu, kde byla podobna otazka psal nejaky pravicak88. Tam bych pochopil, ze jsem reinkarnovany pravicak88, ale proc krftwrl ?

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.