tony2412

jaký rozdíl je mezi dvěma stejnými otázkami?

Nechápu rozdíl mezi otázkou:Kde seženu film Dva nula?A otázkou: Kde seženu film Zatoulané dělo nebo třeba : Kde seženu film Šťastný a veselý Madagaskar?Kde seženu film Zabiják a další otázky na filmy…Moje otázka na film Dva nula mi byla 2× smazána 2× administrátorem z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.//A ostatní otázky na film prakticky stejný,které smazány nebyly neporušují pravidla serveru?Fakt se tomu musím smát,někdo se dělá důležitým :o) Vysvětlí mi někdo ten rozdíl mezi mou otázkou a ostatníma?CEN­ZŮRA!!!!!
Doplňuji:
Vzdávám to!Prostě když někdo dostane moc mazat a mazat podle toho jak se vyspí,tak to je fakt těžký a smutný.......­.............­.......stejně mě to tady už nebaví!!

Nejlepší odpověď
odik

  1. V kodexu http://www.od­povedi.cz/kodex je jasně napsáno: „Je zakázáno porušovat autorská práva“. A warez je v této otázce na hraně a někdy už i za ní, proto to na tomto serveru nemá co dělat.
  2. Když Vám otázku správce serveru jednou smazal, že porušuje pravidla, proč ji zakládáte znovu?
  3. Pokud to jsou stejné otázky, tak proč se ptáte znovu?
  4. To že vy vidíte další podobné otázky neznamená, že ještě větší počet podobných otázek už nebyl odstraněn (tak jako ta Vaše) a ty které zůstali jsou buď správné a nebo náhodou proklouzli oku hlídače. Pokud na ně chcete upozornit, nahlaste je a správce provede kontrolu těchto otázek.

Další odpovědi
anonym

Některé filmy hold nejsou v souladu se zákonem pro některé země jako je třeba ČR,taky jsem nahrávala něco na YT a po té na FB a to samé,však vám přišlo odůvodnění nebo ne?Tady je to stejné jako všude,takový je zákon nejen u nás v ČR,cenzura chrání i omezuje a na nás je abychom se s tím smířili,tak to prostě je.
Doplňuji:
Ta cenzura je něco víc,je to zákon pro ČR a „přesto jede vlak“.

quentos

Třeba vám tam chyběl otazník, i to je zde důvod pro smazání.

setapouch

Administrátor není kompetentní vykonávat svou práci.
Doplňuji:
Byla mi smazána odpověď, která nebyla odpovědí na danou otázku. Dvakrát jsem nahlásil odpověď arygnoce, která nebyla odpovědí na danou otázku. Třikrát jsem se admina mailem ptal, kdy bude smazána. Odpověď arygnoce zde stále je a odpověď na můj mail jsem nedostal.

Admin nestačí na svou funkci, je nekompetentní a navíc není schopný postavit se za svůj názor.

anonym

Taky jsem se ptala na seriál, dostala jsem odpověď, která byla proti kodexu, takže „moudře“ byla smazaná i otázka, už to píšu asi potřetí a nic se neděje, setapouch má naprostou pravdu, admin nereaguje, nebo reaguje velmi pozdě, blbosti maže a velký přešlapy nechává, např. vulgaritu, která mi tady vadí nejvíc, odpovědi proti kodexu, nesmyslné odpovědi…když se podíváš jen na seznam otázek, vidíš, to bys musel být úplně slepý, že je jich hooodně proti kodexu, ale tady jde spíš o to, kdo se ptá, někomu projde a někomu ne, tak to je.

arygnoc

je rozdiel

kde zoženiem tento film (doporučím odkaz na zakúpenie)

a

kde stiahnem/zoženiem zadarmoa pod. tento film (nekompromisne hlásim adminovi)

film možno kúpiť, prípadne si požičiať v požičovni.
pokiaľ je distribuovaný zadarmo (platí i pre hudbu, programy, …), zvyčajne je to na stránkach o filme resp. o režisérovi, autorovi filmu, prípadne distribučnej firmy a pod.
inak >zadarmo< nie je k dispozícii.

;-Q

Agneta

Vážený Tony 2412! Trollů tady máme fakt dost, a tak se nediv. Otázka byla smazána, protože byla závadná.
Setapouch >> administrátor právě kompetentní je ► a dobře a spravedlivě závadné příspěvky odstraňuje ♪♫ ►a chrání nás před tvýmy zlýmy výmysly:DDD►ar­gumentuješ jednostranně >> to ví každý, tak si nestěžuj…
Kdyby byl tony2412 v pořádku, tak by se mu nemazalo ► říkám – trollů tu máme nadpočet…a věř mi, že to tak je:D►a můžeš se ptát počtvrté… jaképak, že není schopný se postavit za svůj názor, jaképak nekompetentní? Sebekritika je u tebe zcela neznámá, že? Nejvíc křičí právě „ty potrefené husy“ >> takže podle toho se může každý admin dobře orientovat. Jsi prostě ošklivý, negalantní, nekorektní, a určitě i opilec…:DDD►Zas­loužil bys vynadání a napráskání na zadek k tomu…:DDD ►a teď musíš svatosvatě slíbit nápravu…►a my na to teď čekáme►tak se snaž, jinak se bude zase mazat :DDD

A teď k otázce těch údajně vulgárních a jiných příspěvků: zásadně platí, že „dobří trollové“* jsou vítáni, a ti škodliví budou mazáni:D

*)a to je rozdíl…

ReHu

Otázky i odpovědi zde píší lidi.
Tí stejní lidi také otázky i odpovědi mažou.
Jsou to prostě lidi a jako takový mají své názory, své mindráky atd a podle toho ss chovají a jednají.
Stejně jako všude není ani tady absolutní spravedlnost.
Máš možnost se nad to povznést, nevšímat si a pozornost zaměřit jinam.
Ne vše tu je špatné.

zzzlatokopka

Odkaz na film není porušením autorských práv.

On se neptal kde ukradu, ale kde seženu. Je tu plno otázek které jsou v roozporu ze zákonem a jsou tu pořád, tato otázka podle mého názoru zákonu nijak neodporuje.

Doplňuji:
Co je závadné na této moji otázce http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-s-odstoupeni-od-smlouvy-v-pripade-zakoupeni-voucheru-pres-internet nějaký pííííííp ji navrhnul smazat, admin ji po 3 dnech vrátil:-(

Po 3 dnech je otázka někde daleko vzadu a nikdo už na ni neodpovídá:-(( Jasně, můžu ji doplnit, ale co kdyby už byla doplněná???

Tento aminův citát mě fakt pobavil:-D „Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“

Nechápu, proč zase nereaguje.

anonym

Amin reaguje,ale jen sporadicky a to ještě jen občas.
Doplňuji:
Admin.

anonym

Nic si z toho nedělej, mě taky mažou i to, co jiným projde.

setapouch

Agneta: samozrejme argumentuju jednostranne, nevim proc a jakymi argumenty bych mel podporovat lzi.

anonym

Arygnoc
no tak to jo, je to tvoje povinnost, to je musí, jinak bys ani usnout nemohl, jak by tě svědomí tížilo

arygnoc

@samba:

keď budete platiť licenciu za to, že môžete legálne za peniaze šíriť mediálny obsah (a to výhradne na nosičoch), tak pochopíte, prečo ma to tak štve.

;-Q

anonym

Samozřejmě,že si film stáhnout můžete,ale šířit veřejně už ne(platí u některých filmů,ale jaký je v tom opravdu rozdíl pro"zákonodár­ce"netuším).

arygnoc

@pumík:

a odkiaľ si ho stiahnete, keď nie z nelegálendanej kópie k dispozícii?
takže de iure si ho ani stiahnuť nemôžete, dopúšťate sa tr. činu spolupáchateľstva (lebo viete, že sťahujete nekgílnu kópiu [ak chcete, tak >rozmnoženinu<]).

;-Q

setapouch

Tohle jsem ti vysvětloval mockrát. Takže přestaň, prozsím, lhát a smiř se s tím, že u nás je legální pořídit si rozmnoženinu. O legalitě zdroje není v zákoně jediná zmínka.

A pokud to chceš stále tvrdit, pak dej konečně nějaký paragraf.

arygnoc

už som ti ho i citoval, lenže je to zbytočné, keď nerozumieš textu.

;-Q

prečítaj si napr.

"…
Začátkem prosince na základě jejího oznámení policie obvinila 24letého muže z Karvinska z porušení autorského práva. „Na začátku listopadu policejní komisař zahájil trestní stíhání proti 24letému muži a viní ho z přečinu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi. Mladík po dobu pěti let neoprávněně zpřístupnil dalším uživatelům filmy, které stahoval do svého PC bez souhlasu držitelů práv. Vyčíslena škoda činí 1 600 000 Kč. Mladíkovi hrozí odnětí svobody na šest měsíců až pět let, peněžitý trest nebo propadnutí věci,“ uvedla pro Lupa.cz Zlatuše Viačková z Krajského policejního ředitelství Moravskoslezské­ho kraje.

Trestnímu stíhání čelí také 35letý muž z Ostravy, který na filehostingová úložiště uploadoval tisíce neoprávněných kopií filmů. Muž vystupoval ve warezové komunitě pod přezdívkou Rottwailer a na diskusních warezových fórech zveřejňoval odkazy na nelegální kopie, které na internetové servery sám uložil. Podle ČPÚ se tohoto jednání měl dopouštět čtyři roky. Sdílením 1700 různých filmů měl poškozeným zastoupeným ČPÚ způsobit škodu ve výši cca 52 milionů Kč."

zdroj:
http://www.lu­pa.cz/clanky/mla­dik-dostal-pokutu-13-milionu-korun-za-sdileni-nelegalni-kopie-filmu/
https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=neleg%C3%A1ln%­C3%AD+kopie+fil­mu&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=zaBfVdDjEIK­hyAPYtYCIAg

a nepotrebuješ ani paragrafy.

setapouch

Nechápu, proč odvádíš řeč. Tady se nebavíme o uploadu, ale o downloadu.

Pokud se chceš bavit, vybav se argumenty, ale SKEUTEČNÁMI, ne VYLHANÝMI a PŘEKROUCENÝMI.

arygnoc

veď to súvisí s downloadom, ako som ti už párkrát vysvetloval, len ty to nechápeš.

keď sťahuješ a VIEŠ, že ten sťahovaný súbor je na serveri v rozpore zo zákonom, stávaš sa spolupáchteľom (lebo užívaš vec poskytnutú trestným činom a VIEŠ o tom).
a tak sa i download stáva trestným činom – lebo vedomo používaš vec (i nehmotnú) získanú/poskytnutú trestným činom.

hovorí o tom paragraf o spolupáchateľstve.

;-Q

setapouch

Ne, zákon výslovně říká, že pořízením kopie nic neporušuju. A jestliže jeden zákon výslovně něco povoluje, nemůže za to jiný trestat.

co přesně na tom nechápeš?

arygnoc

@setapouch:

zaujímavé je i
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/ex­kluzivne-na-ct24/reporteri-ct/239605-stahovani-nelegalnich-kopii-se-mozna-podari-potlacit/

záleží iba na tom, či to pochopíš.

;-Q

setapouch

A kde, krom bulvárního nadpisu, tam je JAKÝKOLI náznak, že stahování je nelegální? Celý text pojednává o zpřístupnění rozmnoženiny, což nelegální je. Stahování je legální, ať se to nějakému slovákovi líbí nebo ne.

setapouch

Vlastně je tam jedna věta zmiňující stahování: „My v této chvíli nemůžeme diváka nutit, aby zaplatil, ale jenom ho informujeme o tom, že je správné, aby zaplatil. A nabídneme mu možnost, jak to udělat,“ říká producent Pepe Rafaj, který se na společné iniciativě, jejíž detaily mají být zveřejněny za měsíc, podílí.

Z toho snad i Ty pochopíš, že stahování v tuto chvíli není nelegální.

arygnoc

oprava:

(lebo viete, že sťahujete nelegálnu kópiu [ak chcete, tak >rozmnoženinu<]).

;-Q