OLDA321

Jaký program na si koupit na výuku angličtiny?

Chci si koupit jeden program na výuku angličtiny. Mám si koupit verzi „začátečník“ nebo verz „středně pokročilí“, kdy studuji prvním rokem SŠ?

Odpovědi
quentos

není podstatné, co studujete, je podstatné, jak Vám angličtina jde. Někdo může být v maturitním ročníku SŠ a být stále na úrovni „začátečník“ i po čtyřech letech studia.
Podle mého skromného názoru jsou ale „programy na výuku“ ku prdu, dokud netrénujete mluvení a poslech, protože v praxi je angličtina vždycky náročnější…