rob1

Co studujete?

Doplňuji:
Studuji 4 leté gymnazium 1.ročník :)

Nejlepší odpověď
briketka10

studovala jsem grafickou průmyslovku
po 1,5 jsem odešla pak učňovský obor
na prodavačku a potom ekonomku :)
ale učit se je stále něco, jako na PC
pořád se objevují nové a nové věci, vždy
jich bude tolik, aby se člověk mohl dál
vzdělávat :)

Další odpovědi
anonym

Nemám to už zapotřebí, ale nejspíš budu muset studovat – neochotu zdejších členů podívat se, že k tomuto tématu je tu „teprve“ 605 odkazů.
Příště nakoukni do šedé lišty a zjistíš, kolikrát už se tu na stejný dotaz odpovídalo.

anonym

Já studuji SŠ zakončenou maturitou – Programování a Informační technologie. – Programování, Opravy počítačů, Komunikace se zákazníkem.

quentos

studoval jsem angličtinu na FF MU, ale to už je tak 5 let nazpátek. Nyní učím angličtinu na jazykovce coby lektor a studiu angličtiny se věnuju už jen zájmově formou překladů a četby anglofonní literatury.

Matthew

Studoval jsem obor kuchař,číšník :) Po škole jsem půl roku pracoval v hotelu v Řecku a pak jsem si ještě dodělal raději maturitu na nástavbě – podnikání :) A co studujete vy ? :)

ahold

Já už jenom manuály ovladačů na cokoli. A pořád ne a ne.

mosoj

Studoval jsem stehnohmatiku, ale nyní již ne. Mám syndrom karpálního tunelu a požitek je fuč.

honza19hk

už nic,dávno jsem dostudoval.

gumiczud

Ehm, co ti pomůže že budeš vědět co kdo studuje? :) Nudíš se nebo to máš za úkol?