kari

Jaký počítač na střední školu??

přiští září nastupuji na střední školu a chtěla bych si koupit kvalitní počítač,který by nebyl těžký (abych si ho mohla vzít do batohu) aby zvládal různé programy a měl dostatečnou výdrž baterie. (A mohl by být i hezký 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Počkej s výběrem – až zjistíš, k čemu ten počítač budeš potřebovat…
🙂
Zatím si pořiď třeba sukénku…
…„A mohl by být i hezký “…
😉

Další odpovědi
Emefej

Příští září nastupuješ? To máš ještě hromadu času, do té doby se módní trendy změní a ty tam budeš s rok a půl starým strojem všem k smíchu.

Lamalam

Doporučuji růžový. Růžová z módy nevyjde ani příští září.

anonym

To je jedno,hlavně aťo má aspoň 2 GB.
Doplňuji:
Jestliže vám nejde o nic jiného,než jak jste uvedla,tak bych vám doporučila zajet si do města a prostě koupit notebook v jakémkoliv ekektru,příští rok bude zase lepší nabídka jako vždy,buď bude stíhat nebo ne,to se teprv uvidí,ale myslím,že za "desítku"pořídíte dnes slušnou hračku.

cochee

Kvalitní laptop nebo notebook (neříkej počítač, mezi počítače se kromě laptopů kupodivu řadí i stolní PC, ten by sis asi v batohu nenosila), netěžký a s dlouhou výdrží baterie, se zove ultrabook. (Různé programy, které bys mohla potřebovat při studiu SŠ, ti zvládne jakýkoliv, opravdu JAKÝKOLIV, současný počítač.) Kategorie ultrabook musí splňovat určité definice, vyhlášené společností intel a konkrétně jeho hmotnost a výdrž jeho baterie mezi tyto definice rozhodně patří. Ultrabooky však nehledej u cenového dna nabídky trhu, spíše minimálně v jeho středu.