UltraFan

Jaká je podle vás nejlehčí střední škola?

PS. Nějaká kde není moc matematiky, fyziky a chemie …

Nejlepší odpověď
briketka10

pokud nechceš namáhat mozek,
tak jdi na učňák, ale vyber si to
co tě opravdu baví, kde není té
matematiky tolik :)

Další odpovědi
Drap

Neni těžkých středních škol

PEja

Ta, která má obor, co tě baví. Mluvím z vlastní zkušenosti ;)

Ála Slávista

Žádná střední škola není nejlehčí, ale jedny z lehčích škol jsou Hotelové školy. Na hotelovce je jen pár hodin matematiky (± 3 týdně) a není tam ani fyzika, ani chemie.
Ale přeci jen je to STŘEDNÍ ŠKOLA. Takže pokud máš už na základce problémy z učením, tak bypro tebe byl lepší učňák. (Mám zkušenosti od bývalích spolužáků, že ti co měli na základce průměr nad 2.00, tak se na střední trápili a jen pár jich to zvládlo.)

anonym

Pokud ti nevadí ´biflování´ a to, že v podstatě nebudeš nic moc umět, zvol si nějakou ekonomku nebo jinou ´uředničinu´…
Pak, v dospělosti, budeš nadávat, že nemáš práci a nebo že děláš za pár šupů…
Pokud nejsi ´studijní typ´, vyuč se řemeslu – šikovnej řemeslník se uživí mnohem líp, než vysokoškolák trdlo…
😉

Mirdas

Nehledejte tu nejlehčí, ale tu která by vás připravila na obor který po zbytek života chcete dělat. Mohlo by se vám to vymstít a litovat tohoto rozhodnutí.

msi

to co ti jde nejlíp, logicky. neexistuje univerzální škola lehka pro každýho přeci, počkej až bude v 2020 povinná matematika nejspíš. to se pose*eš :D

Alesh

žádná, ta je nejlehčí. nic se neuč, je to zbytečný a únavný, jen se tak flákej 🙂

Kelt

Vyber si to, co tě baví a ne to co je lehké. Proč myslíš dostal ten nejmladší princeznu? Musel zabít draka a udělat jiné věci, zatímco jeho bratři hráliv hospodě karty. Pokud tak bude uvažovat celá tvoje generace, tak nejen, že klesneme níže ve vzdělanosti, ale je možné, že se ani nebudeme rodit. Bez matematiky, fyziky a chemie to dneska nejde.

postcd

ta ve které jsou dobří učitelé a žáci, kteří neruší a mají zájem se něco naučit?
jinak mě napadl jeden citát Bruce Leeho. Je to o tom abys nehledal/a tu nejlehčí cestu, ale naopak tu nejtěžší – http://cashbb­.com/chit-chat/8661-do-you-motivate-yourself.html