Zvědavý

Jaký plat bere instruktor v autoškole, hasič, lékař a pilot dopravního letadla?

Instruktor v autoškole, hasič a doktor
Doplňuji:
a pilot dopravního letadla?

Nejlepší odpověď
Agneta

Kolik berou, znamená netto.
Autoškola : 14 000,–
Hasič : 13 000,–
Lékař : 35 000,–
Pilot : 50 000,–

Doplňuji:
Tak to jsem si jen vycucala z prstu, aby taky někdo uvedl nějaká čísla:DD
Ale po zhlédnutí té smutné reality v odkazu od Geekocz, jsem to sice trefila, ale brutto, no to je bída, to jsem netušila, to žijí z nějakých 12 tisíc ? Jde to vůbec? To jsou tedy jen „lidské zdroje“, čili otroci byznysu. To vůbec nejde, aby žena zůstala doma v domácnosti u dětí, ta pak musí taky do práce, a mají z toho co? Jednou za rok dovolenou v Chorvatsku a auto na leasing, a denně knedlíky, rohlíky, bílý chléb a obezitu :D

Další odpovědi
zzzzz

Hasič a instruktor mají blbý plat:-((( U toho hasiče je to velice smutné:-(((

Doktor a pilot jsou na tom podstatně lépe.:-)))

geekocz

http://www.pla­ty.cz/platy tady ceník pro ČR

anonym

Hasič se všemi příplatky kolem 25–30 tisíc http://www.po­zary.cz/clanek/61242-stupnice-zakladnich-tarifu-pro-prislusniky-bezpecnostnich-sboru-pro-rok-2013-a-2014/, doktor kolem 30–50 tisíc a pilot i 100 tisíc.

rmajlka007

Plat instruktora se podle mě odvádí podle toho, kolik hodin ten člověk najezdí a taky nejspíš jak je ta autoškola velká. Pokud není přímo majitelem, tak to není žádné velké terno, většinou si tim lidé tím jen přivydělávají.

setapouch

Žádný, plat berou např. státní úředníci, zaměstnanci v soukromém sektoru dostávají mzdu.
A jak už jsem jednou říkal, zvědavý, ale líný:
Instruktor – první výsledek
Hasič – první výsledek
Doktor – první stránka
Pilot – prvni stranka