STUDENTKAEVA

Přemýšlím o tomto oboru půjde to i když nosím brýle?

http://katalog­.nsp.cz/zdravot­niPodminky.as­px?id_jp=101410
Tam je psáno mimo jiné Poruchy zraku,myslíte že brýle mohou býti problém
Doplňuji:
Díky moc dost mi ta odpověd pomohla!

Nejlepší odpověď
marci1

Určitě ne. Myslí se tím závažné poruchy zraku. Znám tolik sester s brýlemi. 🙂

Další odpovědi
led

Je bežné, že aj zdravotná sestra nosí brýle. V tomto prípade zjavne ide o vážnejšie poruchy, napríklad zdvojené videnie. Ale,
„Přesné posouzení zdravotního stavu s následným doporučením nebo nedoporučením výkonu této pozice je možné pouze po konzultaci s lékařem.“ (viď odkaz v otázke)
My sa môžme len laicky domnievať o myšlienke daného textu „Poruchy vidění“ pre prácu „Dětská sestra se zaměřením na intenzivní péči v pediatrii“