skalenka

Končím v práci 30.9. a do nové nastupuji az 13.10. Jak to bude v mezidobi s placenim zdravotniho a sociálního pojisteni?

Odpovědi
Hornisse

Sociální pojištění platit nemusíš, pouze tím pádem na ty dva týdny nemáš nárok na nemocenskou. Zdravotní pojištění si na tu dobu musíš zaplatit sama. O postupu a výši se informuj u pojišťovny.

Kankys

Na sociálce se to pouze nahlásí a na pojišťovnu zajdi asi nic platit ani nebudeš muset jinak to fakt budou drobné.