peterd108

Jaký názor mají Francouzi na Čechy?

Nejlepší odpověď
annas

Jak kteří. Názory těch, kteří žijí u nás, se budou lišit od názorů těch, kteří k nám přicestují, nebo čtou o nás ve Francii z tisku.

Uvědomte si, že existují tři verze názorů či informací – – to, co napíše novinář – to, co řekne Francouz a to, jaká je pravda, tedy skutečnost. .

Přečtěte si názor Franouze, který žije u nás.
https://ekonom­.ihned.cz/c1-61915440-cesi-vs-francouzi-radi-se-napijeme-postezujeme-si-ale-k-praci-pristupujeme-jinak

Jedině viděl a slyšet na vlastní oči.l

Další odpovědi
Drap

Někteří kladný, někteří záporný. Stejně tak jaký mají názor Češi na Francouze.

Kryšpín

Různý, jejich slavný vojevůdce který se dostal až do Moskvy a poté statečně prchal zpět. Za první sv. války dostali rychle nášup od Němců, za druhé rovněž, ale jinak vínečko, ženy, zpěv hudba jsou společenský, rovněž nejsou rasisti rádi přijmou do své země kohokoliv. Ovšem také jejich Légie při kolonizaci Afriky mají svoji kvalitní stopu a později rozdělení Afriky podle čar, čtverců nikoliv podle národností má své ovoce.

aliendrone

Ruku na srdce – většinou ŽÁDNÝ! Popřípadě podobný, jako máme my na Ekvádor. Asi takhle nějak… https://youtu­.be/szvpFtZ_h3Y?t=12

nyjono

Netuším, jestli zde, na Odp., nějací jsou, nejspíš ne.
Takže asi bude lepší zajet na výlet do Francie a optat se tam.