Jaký mobil používáte?

Já používám mobily dva oba jsou dotykové jeden má 3" a druhý 4" displej, ten větší mám na internet a menší na telefonování jde o značky Samsung a Huawei.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nokia 20% Sony 13% Samsung 27% HTC 0% Jiná možnost 40% Apple 0%

Nejlepší odpověď

Jiná možnost

GVKB, s jinou možností už je to fajn. Teď Tě ještě poprosím, abys občas vynechal u otázky anketu. Tady bych Ti taky raději napsala, že mám stařičkou Nokii N82 (stará, ale stále perfektní) a dva Samsungy, které nestojí za nic. Že jsem byla spokojená se Sony Ericsonem. Bylo by to bez ankety určitě lepší a smysluplnější.
Všechny otázky opravdu mít jako svou součást anketu nemusí a někdy je to na škodu otázce. Nekladeš špatné otázky, jen to s těmi anketami přeháníš.

Další odpovědi:

Jiná možnost

Doplňuji:
Sony Ericsson J105i Naite - ekologický mobilní telefon.

Zlatý

Sony

Doplňuji:
Sony Ericsson

Zlatý

Jiná možnost

ten, ktorý som práve nezabudol v taxíku, nemrštil som ním o stenu, ktorý som nezničil vo výrobe, ktorý je po ruke, nemá vybité baterky.
Sa to mení pomerne často, preto kupujem "šunty", ktorých mi nie je ľúto, s ktorými sa dá telefonovať, v prípade potreby i posielať SMS.
Na fotografovanie mám fotoaparát.
Na hudbu mám rádio.
Na internet mám notebook.
Na miešanie kávy mám lyžičku, atď., atď., atď., atď., ...

Zlatý

Samsung

Samsung, HTC, LG, Sony a Huawei drží poslední dobou velmi slušnou úroveň kvality. Vyrábí v podstatě všichni telefony se systémem Android a jsou tím pádem vzájemně snadno zaměnitelné ... mezi třeba telefony Galaxy S, Nexus S, HTC One S, LG Optimus 2X ... nenajdete v jejich uživatelských rozhranních mnoho podstatných rozdílů, jsou vlastně velmi podobné.

Na samsung padla volba až v poslední době, předtím to byl spíše htc.

Sony XPERIA telefony se vyznačuje stylovkami a unikátním designem, volba spíše pro ženy. Přítelkyně si Xperia S docela pochvaluje.

Bronzový

Jiná možnost

Připadá mi, že je to snad už 100 let co používám SonyEricsson K800i.
Proč ? Nepatřím zrovna mezi lidi, kteří potřebují novinku v MT abych byl In. Tel používám hlavně na telefonování a SMS. Dost často ho používám na focení, hlavně když zrovna není po ruce klasický foťák a pak při práci (opravuji auta) když se mi nechce si něco poznamenávat co, jak ,kam atd.
Zatím nevím jaký jiný tel. bych si pořídil, u všech nových tel. postrádám blesk. Zatím žádná dioda nenahradila xenonový blesk. Pro mě je to od výrobců MT krok zpět, vybavovat 8MPx foťákem a místo kvalitního blesku tam nacpat mizrnou diodu.

No a vidíte, že to jde položit i normální otázku a ani to tak nebolelo že?

Pokročilý

Jiná možnost

Sonyericsson C905 a od října snad iPhone 5 :)

Zlatý

Samsung

Ale vrátím se zpět k Nokii. Sams. jsem volila pro dual sim.

Bronzový

Jiná možnost

Doplňuji:
Blackberry, je to krám ale dlouho vydrží a skvěle se na něm píše

Bronzový

Nokia

Doplňuji:
paradoxně klasický telefon Nokia 2630 mi zatím pomohl za každého počasí i situace

Bronzový

Nokia

Doplňuji:
Kupuji ji raději evropské výrobky než asijské.

Pokročilý

Samsung

Bronzový

Nokia

Doplňuji:
E52 předtím 6234

Pokročilý

Samsung

Doplňuji:
Galaxy S2. A spokojenost.

Bronzový

Sony

Sony Ericsson Xperia,v záloze stará Nokia E61.S Androidem jsem v Sony maximálně spokojen,akorát ta výdrž...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.