Avatar uživatele
Matthew

Používáte často fotoaparát v mobilu ??? :)

V dnešních rozměrech telefonů a malých fotoaparátů skoro nenajdete rozdíl, ale z foťáku si přeci jen tak nezavoláte :) Já používám (používal) fotoaparát v telefonu skoro denně, ten totiž nosím pokaždé u sebe a když je nějaká momentka, jenom cvaknu a můžu s místa sdílet na internet :) A co vy, používáte mobil k focení a jaký máte telefon ? :)

PS: Tady je mých 8 oblíbených fotek :)pořízených pomocí telefonu Nokia C6. Byl bych rád za váš názor, ale nikoho to nenutím sledovat ;)
http://letecka­posta.cz/835874727

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi ;) Tolik jsem jich ani nečekal :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap, zzzzz, anonym, SteimlX před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

ano pouzivam a mam neznicitelny ..Sony Ericsson W995 ..s fotoaparatem 8.1 megapixel…zadna slava ale staci…ma kovovy plast ..takze by se dal pri demonstraci pouzit jako dlazebni kostka a pri obrane me malickosti a majetku se taky hodi…jako slusna zbran..:-))…popripade pokud bych stroskotal na opustenem ostrove se da pouzit jako padlo …:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Používám zcela vyjímečně. Spíše nikdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já mám klasický foťák pokažený, tak používám mobil, mám obyčejný Nokia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Použitelné jako obrázkový zápisníček, určitě ne na fotky. Používám taky pouze v nouzi nejvyšší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Používám, často. Naposledy jsem včera posílala známým „horkou“ fotku z jedné tiskovky. Vedle sálu byla nabídka restaurace.
Stálo tam:
Dnešní menu pro zahřátí: Hovězí vývar – grog – prošívaná deka.
Baví mě, jak rychle to funguje, fotky jsou hodně kvalitní. Nedávno jsem nechávala zvětšit pár fotek přímo z telefonu na velikost 30×50 a jsou skvělé. Mám iPhone4.
Ale často fotím i rovnou z iPadu, kvůli velké ploše a lepšímu prohlížení. Také ho nosím pořád u sebe.:-)
Btw – tvé fotky mi bohužel v Safari nejdou otevřít.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Fotím mobilem často,většinou mometky,protože foťák už nemám.Fotky z mobilu jsou kolikrát hezčí.
Tvoje fotky jsom moc hezký a nejhezčí je číča.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Určitě, když je dobrej moment… Nový mobil mám od června 2009 a v něm teď momentálně už 711 fotek a 64 videí. Pořád mám schovanej i ten starej mobil, do kterého si občas dám SIMku a projedu si fotky, videa, nahrávky a vzpomínám… Mobil je pro mě zkrátka něco jako krabice na vzpomínky. Nemám sílu mazat… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lizart121

Fotím poměrně často, mám LG GD510.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

mám nějaký aušus od samsungu za 2,5 tisíc, jediná jeho výhoda byla dobrý foťak-5Mpix, fotím jím všechny mé fotky--->foťák nepoužívám a jen zabírá místo ve skříni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Moc ne, mám mobil s VGA foťákem a lezou z toho nicmocky. Plánuji koupit lepší…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Fotoaparát v mobilu jsem použil celkem asi pětkrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Jen vyjimecne a rovnou spis kameru,fotky mi moc nebavi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

Ne, mám na mobilu foťák VGA a to je katastrofa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Na mém novém mobilu fotím docela často, ale s tím starým mobilem, to bylo jako na obrázku.
http://pobavi­lo.eu/wp-content/upload­s/2012/09/Noki­a.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám SE J105i s 2 Mpx a fotoaparát používám spíše vyjímečně. Kvalita není moc velká, ale na zachycení momentu stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Používám prakticky denně-sony ericson j108 má to asi 3megapixely, nic moc, ale na nějakou tu momentku bo blbůstku to stačí. Jinak fotky Tvoje, hodně v pohodě, asi si je sám na tapetu )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FreeSTONE

Na foťáku v mobilu je výhoda, že ho máte vždy u sebe, a tak, když vidíte něco zajímavého, vytáhnete ho z kapsy a uděláte cvak 🙂

Dnes už ani tak není pravda, že by fotoaparát v mobilu musel být nějak podřadný, mobily se pořád vyvíjí. Navíc nejde vždycky o megapixely, ale i o optiku samotnou. Když mají kvalitní čočku nebo třeba filtr, tak dělají hezké fotky i mobily. A některé dokonce mají i „makro“, zaostřování, nebo něco na způsob clony…

Mám Nokii 6500 Slide, 3MPix fotoaparát s optikou Karl Zeiss a automatickým zaostřováním. Není problém udělat fotku, která se dá zvětšit na formát A3 a pořád vypadá dobře, není rozmazaná a barvy jsou také dobré. Osobně mám pocit, že lepší fotoaparát už snad ani není potřeba 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek