Bronzový

Používáte často fotoaparát v mobilu ??? :)

V dnešních rozměrech telefonů a malých fotoaparátů skoro nenajdete rozdíl, ale z foťáku si přeci jen tak nezavoláte :) Já používám (používal) fotoaparát v telefonu skoro denně, ten totiž nosím pokaždé u sebe a když je nějaká momentka, jenom cvaknu a můžu s místa sdílet na internet :) A co vy, používáte mobil k focení a jaký máte telefon ? :)

PS: Tady je mých 8 oblíbených fotek :)pořízených pomocí telefonu Nokia C6. Byl bych rád za váš názor, ale nikoho to nenutím sledovat ;)
http://leteckaposta.cz/…

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi ;) Tolik jsem jich ani nečekal :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano pouzivam a mam neznicitelny ..Sony Ericsson W995 ..s fotoaparatem 8.1 megapixel...zadna slava ale staci....ma kovovy plast ..takze by se dal pri demonstraci pouzit jako dlazebni kostka a pri obrane me malickosti a majetku se taky hodi....jako slusna zbran..:-))....popripade pokud bych stroskotal na opustenem ostrove se da pouzit jako padlo ...:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Používám zcela vyjímečně. Spíše nikdy.

Zlatý

Já mám klasický foťák pokažený, tak používám mobil, mám obyčejný Nokia.

Zlatý

Použitelné jako obrázkový zápisníček, určitě ne na fotky. Používám taky pouze v nouzi nejvyšší.

Zlatý

Používám, často. Naposledy jsem včera posílala známým "horkou" fotku z jedné tiskovky. Vedle sálu byla nabídka restaurace.
Stálo tam:
Dnešní menu pro zahřátí: Hovězí vývar - grog - prošívaná deka.
Baví mě, jak rychle to funguje, fotky jsou hodně kvalitní. Nedávno jsem nechávala zvětšit pár fotek přímo z telefonu na velikost 30x50 a jsou skvělé. Mám iPhone4.
Ale často fotím i rovnou z iPadu, kvůli velké ploše a lepšímu prohlížení. Také ho nosím pořád u sebe.:-)
Btw - tvé fotky mi bohužel v Safari nejdou otevřít.:-(

Zlatý

Fotím mobilem často,většinou mometky,protože foťák už nemám.Fotky z mobilu jsou kolikrát hezčí.
Tvoje fotky jsom moc hezký a nejhezčí je číča.

Bronzový

Určitě, když je dobrej moment... Nový mobil mám od června 2009 a v něm teď momentálně už 711 fotek a 64 videí. Pořád mám schovanej i ten starej mobil, do kterého si občas dám SIMku a projedu si fotky, videa, nahrávky a vzpomínám... Mobil je pro mě zkrátka něco jako krabice na vzpomínky. Nemám sílu mazat... :)

Pokročilý

Fotím poměrně často, mám LG GD510.

Stříbrný

mám nějaký aušus od samsungu za 2,5 tisíc, jediná jeho výhoda byla dobrý foťak-5Mpix, fotím jím všechny mé fotky--->foťák nepoužívám a jen zabírá místo ve skříni

Bronzový

Moc ne, mám mobil s VGA foťákem a lezou z toho nicmocky. Plánuji koupit lepší...

Stříbrný

Fotoaparát v mobilu jsem použil celkem asi pětkrát.

Pokročilý

Jen vyjimecne a rovnou spis kameru,fotky mi moc nebavi.

Pokročilý

Ne, mám na mobilu foťák VGA a to je katastrofa.

Bronzový

Na mém novém mobilu fotím docela často, ale s tím starým mobilem, to bylo jako na obrázku.
http://pobavilo.eu/…

Mám SE J105i s 2 Mpx a fotoaparát používám spíše vyjímečně. Kvalita není moc velká, ale na zachycení momentu stačí.

Bronzový

Používám prakticky denně-sony ericson j108 má to asi 3megapixely, nic moc, ale na nějakou tu momentku bo blbůstku to stačí. Jinak fotky Tvoje, hodně v pohodě, asi si je sám na tapetu )

Na foťáku v mobilu je výhoda, že ho máte vždy u sebe, a tak, když vidíte něco zajímavého, vytáhnete ho z kapsy a uděláte cvak :-)

Dnes už ani tak není pravda, že by fotoaparát v mobilu musel být nějak podřadný, mobily se pořád vyvíjí. Navíc nejde vždycky o megapixely, ale i o optiku samotnou. Když mají kvalitní čočku nebo třeba filtr, tak dělají hezké fotky i mobily. A některé dokonce mají i "makro", zaostřování, nebo něco na způsob clony...

Mám Nokii 6500 Slide, 3MPix fotoaparát s optikou Karl Zeiss a automatickým zaostřováním. Není problém udělat fotku, která se dá zvětšit na formát A3 a pořád vypadá dobře, není rozmazaná a barvy jsou také dobré. Osobně mám pocit, že lepší fotoaparát už snad ani není potřeba :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.