peterd108

Jaký máte pocit, když se řekne smrt?

Nejlepší odpověď
WhiteCrow

Žádný, to co ve mě vyvolá nějaký pocit je to co jí předcházelo.

Další odpovědi
Kepler

Smrt je spravedlivá a čeká každého z nás, ať jsme chudáci nebo miliardáři. Smrt má tisíce podob, může být rychlá, nebo bolestivá a pomalá. Zbytečná, nebo hrdinská, předčasná, nebo přirozená. Pokud jsem myslel na vlastní smrt, kdysi to bylo pro mně něco vzdáleného, jako by se mně to ani netýkalo, dnes už ze na ni dívám jinak. Jak dlouho ještě?

briketka10

Přejede mi mráz po celém těle.

ten který je

Smrt je je pro mě výzva k vyhodnocení mého života a k prosbě odpuštění hříchů kterých jsem se dopustil,které mě trápí a stydím se za ně.

led

môj pocit: „smrt je súčasť života“
iné je a na to sa nepýtate, aká je tá smrť.
predčasná smrť, ľahká, rýchla, bolestivá atď
frázy typu „odpúšťajme si v hodine hriechov ktoré sme sa dopustili za života“ sú obyčajná tragikomická fraška, ktorej nikto neverí, ani jej autor.
Nie, treba konať tak, aby sme si v hodine smrti nemali čo odpúšťať.

PS. ako hovorili desperádi Divokého Západu

Nemá mi kto odpúšťať
Nemám komu odpúšťať
Nemám žiadne hriechy
Moja guľka bola rýchlejšia

hapiky

Když se řekne smrt, to celkem nic neznamená. Dívat se ovšem tvz.smrti do tváře, to už je něco jiného.
Když si dáme v restauraci stejk, málokdo si uvědomí, že pro ten náš požitek předcházelo zabití a smrt nějakého živého tvora a nijak nás to netápí.
Smrt může být pro někoho vysvobozením, pro jiné (šťastnější) tragédie.
Zajímavý je fakt, že lidé kteří se ocitli tzv. na prahu smrti a vrátili se do života, tak ti se potom smrti vůbec nebojí a kromě jiného zásadně změní své priority. Jinak řečeno, snaží se žít jak nejlépe dovedou. Je známo hodně takových případů, někteří o nich raději mlčí aby nebyli za hlupáky.
Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly. William Shakespeare

Marky Stark

Záleží na kontextu situace

blackgirl

Je to součást našeho života! Jediná věc, které se člověk nevyhne ( může vás potkat kdekoliv a kdykoliv)
Smrt pro mě znamená vysvobození ( má duše konečně bude osvobozená od všech starostí)

marci1

Asi takový, jaký měla babička spisovatele Františka Nepila. 🙂
Cituji: „Babička… se smrti nebála a čekala ji, tak jako čekávala léto anebo psaní od tety Mařky.“

aliendrone

To záleží na tom ČÍ smrt. Pocitová škála je u mne velice široká – od největší radosti a vychechtanosti počínaje, nejhlubším zármutem konče! ;) :D :D

Roman71

Tma, chlad, bezmoc, hluboký bezesný spánek.. jedním slovem konec, ale ani tak ještě není vše úplně ztraceno. Stále existuje jistá naděje 🙂

led

aliendrone, zjavne máte poškodený čip. Boli ste v servise? Vy, chechtoš jeden…
Smrť nie je veselá ani u záporáka vo filme. Teda… pokiaľ to ne je smrť aliendrona z rúk hrdinného Arnolda. 🙂

aliendrone

No vidíte – svoji třetí větou SAMA rozporujete druhou… Co si má pak jeden vybrat, že? ;) :D :D

To bude únavou – ty věčné mejdany, neustálé do rána popíjení na barech, orgie na sabatech a k tomu ten předvánoční frmol… Musíte trochu zpomalit, jinak se mi uštvete xmrti ještě před 30. dubnem – to byste mi přeci NEUDĚLALA!!! ;) :D :D :D :D :D :D :D ;)

led

Mladíku, ako by ste nevedeli, že výnimka potvrdzuje pravidlo. A u vás tú výnimku spravím. 🙂

Roman71

No to je fakt. Aktualizace firmware upraví chybně nastavené parametry z výroby a ve videopaměti se složí virtuální obraz v HD kvalitě :)