Julie

Děláte co můžete proto aby každý Váš den stál zato ?

Některým lidem vůbec nevadí že žijí život stylem do práce ať je co jíst doma u televize u které stráví spoustu svých dnů..
I já mám někdy pocit že životem jen proplouvám, že mi je jedno jaký byl ten den který mám za sebou..

Nejlepší odpověď
alenka901

zajímavá otázky žít tak aby každý den stál zato podle mě je to nerealizovatel­né.vždycky přijde den kdy se objeví spousta poroblému kdy si člověk řekne že to netálo za nic.užívat si život aby každý den stál zato to je snad jen pro lidi s neomezenými finančnímy prostředky

Další odpovědi
satan

Je jasny ze zalezi na lidech,nekomu takovy zivot vyhovuje. I kdyz delam spoustu veci abych nezil nudny stereotypni zivot nekdy se mi to vymkne. Proste to fakt nejde kazdy den.