Pokročilý

Jaký máte názor na zoo?

Je pro vás příjemná návštěva ZOO, nebo je to mučení zvířat?Má to význam pro malé děti, že vidí slona zblízka, nebo litujete tygra, který neuroticky popochází podél výběhu?

ad Billant, já vím, duplicitní, ale opět ta otavřená otázka, co když teď odpoví jiní lidé a jinak?tato otázka je diskutabilní, pokud zní jestli je sůl slaná, pak to chápu

Co se týká vymírání, není to třeba přirození evoluční průběh?

Dlouho jsem měla postoj odmítavý, pak se narodila robátka, a já juchala směr ZOO, dnes už tam chodíme s manželem i sami

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pozitivní.
Však zvířata se tam špatně nemají, zaměstnanci se jim snaží zajistit co nejpřirozenější prostředí.
Je pravda, že volnost bohužel nedostanou ...
Na druhou stranu jsou v ZOO alespoň chráněny a dají se tak občas zachránit téměř vyhynulý zvířátka :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Zlatý

Kladný. Zachrání mnoho druhů od vyhynutí. Pro děti a nejen je je to poučné a přínosné. Tygr chodící neuroticky podél klece by ve volné přírodě zřejmě dlouho nepřežil.

Zlatý

Do ZOO chodím ráda a za mučení jí nepovažuju.

Bronzový

evolučný priebeh sme my ako vedúci druh narušili pred min. 10 tis. rokmi

slušné zoo mi nevadia....kto bol v Schoenbrunne, vie

akcie typu zabijeme pred deťmi žirafiatko a dáme ho levom....alebo v usa kauza Tilikum, to mi vadí a hrozne

ono, úroveň zoo dosť závisí od celkovej úrovne krajiny, kde je.....a samozrejme, to či je štátna či súkromná, či veľká či malá (vo veľkej sa ťažšie udržiava poriadok, súkromníci majú skôr na úplatky pre inšpekcie)

Pokročilý

věř tomu nebo ne,ale pro některé zvířata je tohle zachrana,je tam o ně staráno,dostávají krmení a pro některé je to skutečná záchrana,protože zoo je chrání před totalním vyhlazením,třeba nedávno ukazovali,druh sokola jenž na celým světě existují už jen 6 párů,takže zoo už je jejich jediná záchrana :)
Jistě jako všechno má své pro i proti :)

Bronzový

Zoologické zahrady jsou důležité, protože zachrání mnoho druhů od vyhynutí, poskytují lidem zábavu, práci a vzdělání.

Jediná nevýhoda zoo je snad jenom ta, že zvířata v ní nejsou svobodná.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.